Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana babavizet mikor adhatok...

Jana babavizet mikor adhatok a babának? -egyébként tápszeres és anyatejes

Figyelt kérdés

gondoltam ha csuklik adok neki

5 hetes anyuka



2013. márc. 11. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy mennyi tejed van, de nem tudsz neki cicit adni ilyenkor?
2013. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem mindig fogadja el, és ha igen nem használ rá
2013. márc. 11. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már ilyenkor adtam neki, mert az elejétől fogva kevés volt a tejem így tápszert is kapott, meg a tápszer mellé teát és azt Jana vízzel csináltam neki.
2013. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 liony20 ***** válasza:
én a tápszert ezzel csináltam egy nagyon jó ideig és mikor pici volt 1 hónapos akkor ezzel itattam mert nekem nem volt tejem sajnos... bátran adhatsz neki... olyan 6 hónapos kora óta sima ásványvizzel csinálom neki... 9hós anyuka
2013. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tápszer mellé milyen teát?

nálunk édeskömény van

2013. márc. 11. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, édeskömény teát. A védőnő ajánlotta, szerette is, nem azért adtam neki mert hasfájós volt.
2013. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi hasfájásra kaptuk. most már szereti is, eleinte fintorgott már nem is fáj a hasa... :) úgyhogy napközben van hogy csak iszik és már enni nem is kell neki
2013. márc. 12. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért!

De az édesköményteát mire adtátok a babának?Csak úgy itattátok vele?És mennyit ihatott, mit tanácsoltak?

Mert Én mikor hasfájása kijött 9 napos babámnak, akkor már az utólsó megoldásként adtam neki édeskömény teát(mert iszonyat keservesen sírt), de csak 10-20ml maximum.Nekem a védőnő, és az orvos is csak ennyit engedélyezett!Hogy ne adjak neki többet, max ennyit.

Anyatejes a picim, mást nem adok neki, ma 17napos.

Hmm???

2013. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!