Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? Néhány napja...

Mitől lehet? Néhány napja magas a vérnyomásom, volt olyan nap közben, amikor teljesen normális volt. A magas azt jelenti, hogy 135/85 és 140/90 között, a közérzetem elég rossz, kcsiit szédelgek is, a fejem is nyom.

Figyelt kérdés
Szoptatok, 8 hónapos a kisfiam és most kezdtem el jobban odafigyelni az evésre, elhagytam egy-két hízlaló dolgot, ezen kívül járok vibrációs trénerre. Lehet hogy attól? ELéggé zavaró, mitől lehet ez?

2013. márc. 11. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvost kellene megkérdezni. Elég sok minden okozhatja. Ha amúgy egészséges vagy és nem szokott ilyen problémád lenni, akkor én az időjárásra gondolnék. Nekem pont, hogy alacsony most ebben az időben és eszméletlen fáradt is vagyok, és gyakran rossz a közérzetem is.
2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!