Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan betegség, hogy a...

Van olyan betegség, hogy a gyereknek ízlik a testápoló, sampont, tusfürdő?

Figyelt kérdés
Mindig talál rá alkalmat, és megkeresi a samponokat, krémeket és elkezdi enni. Pelenkázás közben is mindig mondogatja, hogy krééém és meg akarja enni. Ez normális? Most evett egy jó adag sampont és az a durva, hogy ízlik neki.
2013. márc. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez vicc??
2013. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
el tudom képzelni. e sorok írója a tömény szeszre volt rákattanva másfél éves korában. anyűmék kikísérték a vendégeket én meg kicuppogtam a pohár alján összegyűt pálinkát, martinit és vemouthot, és azt mondtama a visszatérő, halálsápadt anyának, h "finyom volt, kéjek még". ezen az alapon akár a sampon is lehet ízletes. amőgy kinőttem, egyáltalán nem iszom töményet. szerintem ő is ki fogja. nem hinném, h ez betegség volna
2013. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerek szereti:)


Vegyél Shauma gyerek sampont, arra rá is van írva, tartalmaz egy olyan ízt, amitől keserű lesz, a gyerek megkóstolja, de utánna soha!

2013. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elteném jó magasra ezeket a krémeket,samponokat igy nem éri el,és nem is eheti meg.
2013. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Sztem nem betegség, csak kíváncsiság. Mikor kenem a gyereket, és nem csukom vissza a dobozt, elkezdi nyalogatni a tubus tetejét, és mondogatja, hogy "nyamm-nyamm". Azért igyekszem elkerülni, hogy megegye :)
2013. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!