Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon izzad a fél éves...

Ha nagyon izzad a fél éves lányom akkor befújhatom/kenhetem izzadásgátlóval?

Figyelt kérdés

Iszonyat módon izzad, ha itthon csak egy body-t adok rá azt is átizzadja fél óra alatt, ha pedig el kell menni valahová és ráadok nadrágot, felsőt, pulcsit, kabátot akkor pedig nagyon brutális a helyzet, mire hazaérünk és levetkőztetem mindene csupa víz, rendesen meg kell törölni törölközővel, mert olyan, mint ha épp akkor fürdettem volna.

Hintőport már próbáltam, bekentem az egész testét, nem használt semmit..


2013. márc. 11. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Fél éves gyereket ?:O
2013. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugye ez csak egy kamukérdés...
2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Remélem ez csak vicc. Fél éves gyereknek izzadásgátló? Amúgy is, ha ilyen súlyos a helyzet, akkor az sem érne semmit. inkább vidd el dokihoz, azzal többet teszel...
2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Van egy szer, La Roche Posay, ebben semmi kemikálium illetve káros szer nincs, termálvíz az alapja és gyógynövényekből áll. Csak gyógyszertárban lehet kapni, jó drága, de ezt lehet használni egészen pici kortól is.

Nekem is izzadós volt a babám, elvittem dokihoz és ő ajánlotta ezt. Megcsinálta a vizsgálatokat és kiderült hogy a pajzsmirigyével vannak gondok. Utána felírt egy szirupot azt 3 hónapig adtam neki és elmúlt. Közben használtam a már említett gyógyszertári szert és az szépen lecsökkentette.


De vidd el dokihoz, mert lehet a te babádnak is valamilyen pajzsmirigy problémái vannak.

Háziorvos ad beutalót, endokrinológiára kérj!

2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dokitól kérdezd meg, vagy gyógyszertárban, hogy mit ajánlanak, de nehogy felnőtteknek való cuccokkal kenegesd!!!!!!!!
2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy is fújhatod. Vegyszeres stb. Inkább vidd dokihoz szerintem ő biztos kitalál valamot.
2013. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem Rexonára és társaira gondoltam..

Köszönöm a 4-es hozzászólónak a választ!

2013. márc. 11. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem hamar helyrejön a picid! :-)
2013. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Hintőpor!

Az a piciknek izzadásgátló, felszívja a nedvességet!

2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!