Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Off! Szúnyogriasztóval befújha...

Off! Szúnyogriasztóval befújhatom 8 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Nincs ráírva, mikortól használható, de olyan helyre megyünk, ahol biztos rengeteg szúnyog-kullancs lesz, és már nincs időm mást venni.
2010. júl. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit én rámerek fújni a 16 hónapos lányomra az a VAPE SENSITIVE. Direkt ezt szokták babaás szülők venni.
2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy ne! Se kullancs ellen, se szúnyog ellen, mivel bármikor lenyalhatják, és veszélyes!
2010. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj csak olyan helyre fújni, ahol nem tudja lenyalni. Pl. tarkója, combja. Vagy a ruhájára fújj valamennyit, szerintem az is riaszt.
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, és azt fújom rá, eddig semmi baja, de a kezét és az arcát nem fújom be, a többi testrészét pedig nem nyalogatja. Bár ő már 15 hónapos.
2010. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok, talán még olvsod.


Mi a Gelaktív Bio nevű spray-t vettünk, ez direkt babáknak való szúnyogirtó. Van külön kullancs elleni is, azt még nem szereztük be. Nagyon hatásos, odakinn egy szúnyog sem csípte meg a lánykámat, ami van rajta 1-2 csípés, az sajnos a lakásban keletkezett.

Remélem segítettem!

9 hónapos baba anyukája

2010. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ma vettem Chicco zanza no törlőkendőt. barátnőm azt használta és ő ajánlotta. Krémben is van.
2010. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy sokan a lenyalást szó szerint értették, de ezen sem csodálkozom, sok hasonló hozzászólást olvastam itt már.:) A baba kezére tapadhat bármely testrészéről, amit befújsz egy ilyen erős vegyszerrel. Én mindenesetre a helyetekben utána néznék, hogy mit fújok a babára, ugyanis nem csak a mérgezés, de akár heves bőrirritációt is kiválthatnak ezek a vegyszeres krémek. Egyik anyuka írt egy jó fajtát, ami tényleg babáknak való. Hasonló és ilyen termékek garmada van a polcokon. Érdemes utána nézni a babátok érdekében!
2010. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!