Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik esti evésre Sinlacot...

Akik esti evésre Sinlacot vagy Sinemilt adnak a babájuknak, mennyi vízhez hány kanál pépet raktok, hogy még ki bírja szívni a cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Evőkanálall vagy a tápszeres kanállal méritek? Köszi a válaszokat.
2013. márc. 11. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kanállal adom neki!
2013. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 260 ml vizhez rakok 7 tapszeres kanal tapszert es 2 evokanal sinlacot. Variabilis cumival adom neki.
2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100ml víz + 40 g Sinemil + 40 g gyümölcs és kanállal eszi. Ezután még alvás előtt szopizik.
2013. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor cumiból kapta így adtam: 6 tápszeres kanál Sinemil plusz víz, összesen 140 ml folyadék lett.

Most már kanállal kapja: ugyanúgy 6 kanál és kb. 100 ml pép lesz belőle.

2013. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Sinemil van de még utolsó étkezésre nem próbáltam viszont éjjel 3x is kelünk mert éhes. Ha annyira csinálom hogy még ki tudja szívni cumisüvegből vajon eltelíti annyira hogy tudjon aludni?
2013. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt mondják,hogy jobban telít,így később lesz éhes.

Az én kisfiam már csak egyszer eszik éjszaka, 7 hónapos. Ma adtam ne először Sinemilt,kíváncsi leszek,hogy felkel-e enni vagy aludhatunk reggelig :-)

2013. márc. 13. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Én is most fogom kipróbálni estére majd írd meg nálatok bevált e.
2013. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szóval nálunk bevált. 19-20 között adtam aztán tejcsit meg 22 után elalváskor tejcsit és talán ezért is de egész jól aludt és nem kelt fel már pár óra múlva, hogy éhes
2013. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!