Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisbabám beteg!...

4 hónapos kisbabám beteg! Milyen gyógymódot válasszak neki?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom. Valószínűleg megfázhatott, mert taknya-nyála egybefolyik szegénynek. Szívom folyton a orrát, de ez a végtelen takonyáradat nem múlik. Hagymateát főztem neki, és azt itatom vele folyamatosan.

Nem szopizik már. Hallottam már a Cebion cseppet, ma elmegyek gyógyszertárba és beszerzem, de van még valami ezen kívül, ami segít?


2009. szept. 14. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én az orvost hívnám ki és tőle kérdeznék.
2009. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi is ezt csináljuk. 16 hónapos kisfiiunk pont ma reggelre lett szintén nagyon taknyos. szívom az orrát, a férjem munka után vesz Cebion cseppet és Nurofen szuszpenziót vagy Panadol baby-t. ezeket szoktuk használni ha csak enyhe a megfázás.

ha komolyabb és mondjuk köhög, akkor ha jól emlékszem még szoktunk venni Ambroxol Q-t (köhögésre) meg a dopkinénik írt fel legutóbb valami gyógyszertári köptetőt is.

jobbulást!

2009. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is dokihoz kéne elvinni és ő megmondja mi kell neki. Az én kislányom igaz már ovis péntek óta köhög és folyik az orra szerencsére láza nincs. Vidd el orvoshoz és ő majd fog tudni segíteni.
2009. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szaladgálunk orvoshoz ha nincs láza, legfeljebb telefonon szoktam felhívni. Orrszívás, Cebion cseppek, Baby Loof, kamilla- és csipketea.
2009. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 5 hónapos kisfiam tegnap óta taknyos.Én felhívtam a védőnénit és a dokit is,mindketten ugyanazt mondták.Nurofen 3-szor egy nap,cebion csepp,orrspray+orrszívás,sok gyümölcs,és itatni sokat valamint levegőztetés,sok szellőztetés.Ma már jobban van,de még nem az igazi...Gyógyulgassatok!

2009. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!