Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hypoton babák anyukái akik...

Hypoton babák anyukái akik nem tudtok eljárni dévényire ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Most voltunk orvosnál,és ezt állapították meg.Sajnos más országban élünk,és nálunk ilyen esetekre gyógymasszázs van,de félek,hogy ez kevés lesz neki.Ami még nehezíti a dolgot,hogy fél éves és most vették észre,hogy nincs rendben,azt is úgy hogy én szóltam,hogy úgy érzem elvagyunk maradva.Holnap kezdjük el a masszázst,és szeretném kiegészíteni tornával is.Tudnátok nekem írni,és javasolni módszereket amiket én magam is tudok alkalmazni nála?Köszönöm.
2013. márc. 12. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

És gyógytornára sincs ott lehetőségetek?

Az én hipotón babám 2x jár gyógytornára a gyerekkórház rehabilitációs osztályára a Dévény és masszázs mellett (pedig egész jól mozog szerintem).

Mindig elmondják, hogy épp mit kell vele gyakorolni, de szerintem ez babára szabott. Nem mindegy, hogy pl. le vannak-e tapadva az izmai vagy sem. Ha le van tapadva, akkor lehet, hogy többet ártasz, ha elkezded otthon tornásztatni. Legjobb lenne, ha szakember tenne javaslatot.

2013. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!