Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 6 hósan kezdték a hozzátá...

Akik 6 hósan kezdték a hozzátápit, azok hogy haladnak, miket esztek már? Mi 7 hósak vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Totális csőd!Most töltötte 8-án a 6 hónapot, de nem akar enni még.Mindent kiköp!Már kevertem bele anyatejet, de úgy se akarja!:(

Majd még azért próbálkozok...

2009. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebédre főzeléket délután gyümit adok de a cicit így is kéri még akkor is ha tele a pocak,nem tudom mi lesz?
2009. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám kapott eddig almát, őszibarackot, burgonyát, sárgarépát és ma kapott először körtét. HOlnap lesz 7 hónapos. Nem sietünk, nem erőltetjük, lassan de biztosan haladunk.
2009. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jövő héten lesz hét hónapos a kislányom. Eddig: alma, barack, krumpli, répa, brokkoli, csirkehusi és körte. Legszívesebben szopizik még mindig. A többit csak úgy immel- ámmal eszi, étkezést így még nem tudtam kiváltani, de nem baj. :)
2009. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos, de 7 hónaposan is ezeket ettük. Délelőtt gyümölcsöt eszik, délután főzeléket. Mindkettőből simán lecsúszik 2 dl.

Gyümölcs: alma, körte, barack, banán

Zöldség: répa, krumpli, brokkoli, tök, gesztenye, cukkini, sütőtök,

A barackot Sinlac-kal sürítem, illetve amikor új zöldséget vezetek be, abból első nap csak pár kanállal eszik és utána Sinlacot kap, nagyon szereti.

Hetente többször kap a főzelékébe csirkemellet és olívaolajat.

Tejpépet, joghurtot 1 éves kora előtt nem adok, mert tejallergia gyanús.

A fennmaradó 3-4 étkezés szopi.

2009. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos múlt egy hete a lányom, másfél hete napi 1x eszik mást, de volt, olyan nap, amikor nem kapott, csak cicit.

Evett eddig almát, banánt, barackot, körtét összekeverve anyatejjel, vagy anyatej+sinlac pépet, ma meg Humana tejmentes almapépet kapott anyatejjel.

Minden kaja után cicizik.

Egyébként eddig minden kajára vevő eddig .

2009. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!