Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hasónló léptekkel haladna...

Bogyo110 kérdése:

Akik hasónló léptekkel haladnak vagy halattak mint mi 8.5 hónaposan?

Figyelt kérdés
az én 8.5 hónapos kislányom kb két hete kúszik ,félig meddig már majdnem mászik ,kb fél éves kora óta szépen ül egyedül(de még nem tud saját magátol felülni)nagyon jól eljátszadozik egyedül a játékaival akár órákon keresztül is,Alni nem szeret nem is tud mert ahogy kicsit talpra tesszük már szedi is fel a lábacskáit és már is ülni szeretne .Rengeteget gagyog szinte egész nap!Azért tettem fel a kérdést mert már sokszor megkaptam hogy le vagyunk maradva nem mászik nem áll és nem is megy ?gondoltam hátha vannak még hétköznapian haladó babák!
2011. okt. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azokat szépen rázd le annyival, hogy hidd el 3 éves korára, menni fog és beszélni. És a kutyát nem fogja érdekelni hány hónaposan kezdte!
2011. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mért akarod más gyerekkel hasonlítgatni??? Egészséges???Jól eszik??? Jól alszik??? Értelmes??? Mindent meg fog tudni csinálni,amikor eljön az ideje.Örülj,hogy ilyen ügyes,nyugodt baba.

Fogod mindjárt kapni a válaszokat,hogy Jézus,az enyém már 6 hónaposan mászott,4 hónaposan meg könyökölt,3 hónaposan meg fejen állt.

Ne foglalkozz más gyerekével!

2011. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom is 8 hós,mászni most kezdett egy pár napja,le sem lehet lőni egész nap mászna,de egyébként ugyanezeket csinálja mint a tied:) ne aggódj!Semmiről sem vagytok lemaradva:)!
2011. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem aggódnék, különben is nekünk azt mondta a doki, amelyik gyerek mozgásban nagyon ügyes, az általában később beszél, és fordítva is igaz. Babád a dumára koncentrál (én meg a gagyogás miatt aggódom, mert nem gagyog igazán).
2011. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hós kisfiam ugyanezeket tudja, de csak pár napja képes ülni, ha felültetjük (max 1-2 percig, aztán elborul). Igaz, ő koraszülött volt, de a gyermekorvos szerint pont annyit tud, amennyit ennyi idősen kell.:)
2011. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmi baj a babáddal, nagyon okos, pontosan tudja, hogy nem kell megerőltetnie magát, anya majd megteszi helyette.

nagyon nagy hibát követtek el azzal, hogy ültetitek, állítjátok, nem lett volna szabad :/

2011. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!