Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez krupp lehet?

Szerintetek ez krupp lehet?

Figyelt kérdés
Száraz köhögés, hirtelen tör rá, sír, fájlalja a torkát (torokgyulladás után vagyunk, de már azt mondta a doktornénink hogy nincs begyulladva). 1 percig tart körülbelül, néha a köhögés végén hallatszik, mintha szakadozna neki a nyák. Mindenesetben orvoshoz kell vinni v. hideg levegő megoldja a helyzetet?
2013. márc. 12. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A kruppnak jellegzetes köhögése van Ugató jellegű és nagyon nehezen kap a gyerek olyankor levegőt. A fulladás hallható. A gyerek hangja rekedt. Több percig is tarthat. A hideg párás levegő oldja.
2013. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kruppnál majdnem megfullad a gyerek, én kruppos voltam annó, engem minden évben be vittek kb 7 éves koromig volt hogy többször is!
2013. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En amikor az en gyerekem kohecselt, oregano+hagyma fozetet tettem minden este a kisagya melle, es 4 napon belul elmult. probald ki te is. Valami izgatja a legcsovet meg, es kohogessel tisztitja.
2013. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, es nem csak a hideg, hanem mindenfele paras levego oldja.
2013. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Hogy csináltad, mondd el kérlek!
2013. márc. 13. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszeruen vizbe tettem hagymat felvagva, ami tisztitja alegutakat, es egy kanal oreganot, ami antibakterialis es gyulladascsokkento, szinten leguttisztito, es felfoztem. egy fozetet akar tobbszor is fel lehet forralni, es odatettem a kisagya melle kozvetlen, miutan elaludt. igy szepen belelegezte a gozt.
2013. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!