Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom napközben...

10 hónapos kislányom napközben még 3x alszik, csak nagy ritkán 2x? Másnál ilyen korú babánál is van így?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hónaposan nem tudom hányszor aludt, de sokszor. Most 1,5 éves a kislányom és még mindig 2x alszik. Arra van igénye. Nincs ezzel gond.
2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanyatka ***** válasza:
mi is 10 hónaposak vagyunk, én örülnék ha a kislányom többet aludnamert van,hogy már csak egyszer alszik napközben és az még nagyon kevés szerintem,jobbik esetben 11 körül alszik egy fél órát max 1 órát és délután 2-3-tól még 1 jobbik esetben 2 órát,de ha csak egyszer alszik már 1 körül elalszik max 3-ig és estére már nagyon nyűgös
2013. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én összetenném a kezem,ha 3x aludna. :) kb 2X20 percet alszik,de azt sem mindig.Pont ma 9 hónapos.
2013. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 10 hós és naponta 3-4szer alszik még. Este 8kor leteszem ès reggel 7:30-8kor kel. Nagyon jó alvókája van szerencsére.:)
2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!