Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 14 hónapos...

Mit csináljak 14 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés
Ha rászólók valamiért jobb estben hisztizik rosszabb esetben megüt, megrúg, megharap. Próbáltam már szép szóval, kézre csapással, fenyegetéssel, semmi se használ. Mindenre irigy, türelmetlen és ideges. Kezdem úgy érezni nem tudom kezelni.
2009. szept. 14. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy ez nagyon fáj anyának, és elszomorit téged a viselkedésével.
2009. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hisztizik,a legjobb,ha magára hagyod.Ha rájön,hogy ezzel nem ér el semmit,abba fogja hagyni.Következetesnek kell lenned.Lássa,hogy komolyan haragszol rá.
2009. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a harapással voltam így. Sehogy nem tudtam leszoktatni, se szépen, se verve se kiabálva, sehogy...

Abbahagyja...

De a hisztire a legjobb, ha nem veszel tudomást róla.

2009. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az utolsóval értek egyet.

Ha úgy viselkedsz, mintha mi sem történt volna, mikor hisztizik, akkor le fog róla szokni.

És légy a végtelenségig következetes, bár ez a része is nagyon nehéz.

2009. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én 18 hónapos kislányommal küzködöm hála ő nem hisztis de harap és csíp,szótfogadatlan! Úgy érzem sokszor megbuktam mint ANYA!!
2009. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!