Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes,5 hónapos babám 4...

Anyatejes,5 hónapos babám 4 napja nem kakilt. Ez baj?

Figyelt kérdés
Eddig 2 nap volt a rekord.
2013. márc. 13. 12:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen rendben van, nem nyűgös. Pukizik rendesen.
2013. márc. 13. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál nem gond. 5-7 nap is belefér. Az anyatejet nagyon jól tudja hasznosítani.
2013. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, a hasát megvizsgáltam ilyenkor, kitapintással, hogy nincs e keményedés, ilyesmi, aztán kakilt magától.
2013. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem feszül a hasa, nem nyűgös, akkor nem gond. Az anyatejes babáknál akár a 7 kakimentes nap is belefér. Jól feldolgozza a szervezete az anyatejet, kevés benne a salakanyag.

Az én lánykám 7 naponta kakilt, semmi gond nem volt vele. Talán annyi, hogy akkor egyszerre nyomta ki magából az összes cuccot, és nyakig kakis volt, még egy vadiúj pelusnál is.

2013. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)! Akkor no para :)!
2013. márc. 13. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál gyakran előfordul.
2013. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem baj, azt jelenti hogy ennyire jól hasznosítja a tejet. Egyre hosszabb időket szoktak gond nélkül kibírni, ne csodálkozz ha fél évesen már lesz olyan hogy egy hetet is elvan kaki nélkül. Még az is normális.
2013. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!