Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdeténél a...

Hozzátáplálás kezdeténél a gyümölcs/főzelék előtt vagy után adtok cicit a babának?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdzem, akik még nem váltottak ki egy szoptatást sem.

Én utána adok, de még nem akarom kiváltani a dél körüli szoptatást, akkor inkább előtte adjak neki cicit?


2009. szept. 14. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte, amíg nem akarod kiváltani, előtte kell ciciztetni.
2009. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én cici előtt adtam, mert ha teleszopizta magát, rá sem nézett a gyümölcspürére. Éhesen legalább pár kanállal evett belőle, utána ugyanúgy szopizott tovább. De attól függ, hogy mennyire szereti az adott ételt. Ha szívesen eszik, akkor tényleg inkább szopi után add neki,
2009. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A lányom nem eszik, hanem fal, eddig mindegy volt, mit adok neki, mindent megevett

(még a sinlac+nyatej pépet is, aminek szerintem borzasztó íze volt)

Akkor holnap megnézem fordítva mi a helyzet.

Köszi

2009. szept. 14. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ahhoz, hogy egyen pár kanál gyümit a kislányom, ki kellett éheztetnem kb. Szóval ő szopi előtt evett az elején. Ha egy pici tej volt a pocakban, már nem akart gyümit enni.
2009. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!