Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt van hason egy nap...

Mennyi időt van hason egy nap 3 és fél hós babád?

Figyelt kérdés
Aludni csak hason alszik, napközben és este is, de a játékidő érdekelne, amit hason tölt el a kicsid.
2013. márc. 14. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rég múltunk 3 és fél hósak, de nekem nagyon nem szeret hason lenni a drága. Ha hasra rakom így játék időt tekintve, csak egy-két percet van el hason, aztán már leejti a fejét, mert nehéz még nem bírja tartani.
2013. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk tegnap volt kint a védőnő és mondta, hogy jó sokat legyen hason. Max pár percet van el ő is nyugiban, mosolyogva, de aztán ő is leejti a fejét és nyafog, így nem erőltetem, inkább többször próbálkozom vele egy nap...
2013. márc. 14. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Én is ezt szoktam tenni, ha nyafog visszafordítom. De tény, hogy sokat kell hason lennie, mert csak így jön rá arra, hogy hogyan tudja magát megtartani. És ezt sajnos ugye neki kell lejátszania, mi ebben nem nagyon tudunk segíteni, csak tényleg azt, hogy napjában többször is tedd hasra. Én is ezt teszem, és napról napra egyre erősebb lesz.
2013. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont 3 és fél hónapos a lányom.

Napi kb. 3*10 percet van hason+fürdetéskor 3-4 percig.

Ha fáradtabb, nyűgösebb, akkor kevesebbet.


Ő se nagyon szeret még hason lenni, az elején tetszik neki, aztán ha elfárad és leejti a fejét, jön a nyöszörgés.

2013. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
pár percet, aztán nyökögni kezdett és visszafordítottam. Aztán megint hasaztunk, és amikor már nem tetszett neki akkor megint visszafordítottam. Egyre többet bírt hason, most 4 hós, már szinte csak hason van el, magától hasra fordul, le sem tudom beszéni róla :)
2013. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez jól hangzik :)

Akkor próbálkozunk-probálkozunk tovább :)

Köszi mindenkinek, hogy írtatok!

2013. márc. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!