Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is ilyen aluszéko...

A ti babátok is ilyen aluszékony a 2 hónapos oltás után?

Figyelt kérdés
Kedden kapta meg a kislányunk a 2 ónapos oltást, a kötelezőt és a Pneumococcus-t is. Akkor déluán volt egy kis hőemelkedése, és a délutánt végig ordíotta, tegnap és ma pedig szinte egyfolytában alszik. Meddig lesz mé ilyen aluszékony?

2013. márc. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy-két nap, ne aggódj. Nekünk is így volt. Ha belegondolsz, legyengített vírusokat kap, amiket csak úgy tud legyőzni, ha jól kialussza magát. Ő még picike, hagy aludjon ne aggódj, ez csak jót tesz neki. Nekünk egyébként az oltások után még az étvágyi is visszaesett, de aztán pár nap múlva javult a helyzet. :)
2013. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásként itt ez az időváltozás...

Már önmagában ez is elég lenne a bágyadtsághoz, az oltással együtt meg különösen.

Ne aggódj, pár nap, és elmúlik.

2013. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam! :)

Igen, az étvágya sem olyan,mint eddig. Eszik-eszik, de nem annyt.

2013. márc. 14. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom most kapta a 2 hónapos oltást.

Reggel 9kor.Hazajöttünk,adtam neki egy kúpot,

és azóta alszik.Nekem is mondták,hogy aluszékonyabb

és bágyadtabb lehet,illetve étvágytalan is.

Most még ez az idő is rátesz egy lapáttal,remélem

nem lesz több baja!

2013. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kb 3napig ki volt ütve a fiam tőle, lázas is volt meg minden. de csak attól. most fél éves és a többi egyáltalán nem viselte meg. az egyiknél volt fél órát hőemelkedése kb, meg talán kicsit nyűgösködött, de nem vészes, ne aggódj
2013. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi gond. Az én lányom két napig aludt egyfolytában az oltás után, a többivel nem volt ilyen gondunk. Bár néha örültem volna neki, ha lett volna csak egy fél nap nyugi:)
2013. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!