Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek bevált a Dentinox...

Nektek bevált a Dentinox fogínygél?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtétek kenni vele a baba ínyét, ugyanúgy végigaludta az éjszakát, mint előtte? Most azoknak a babájára lennék kíváncsi, akik ezzel kenik a babájuk ínyét, illetve, akiknek a babája már egy jó ideje átalusszák az éjszakát!
2013. márc. 14. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

tévedés azt hinni, hogy a Dentinoxtól majd átalussza az éjszakát!

Fogzáskor időszakában gyakrabban ébredhetnek a babák Deninox-szal vagy anélkül is.

2013. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a Dologélt használtam, mert abban nincs Lidokain, mint a dentinox-ban. így naponta többször tudtam kenni a babám ínyét, akár napi 6-8x is. Azonnal észrevettük a változást, szemmel láthatóan nyugodtabb lett a baba, nem sírt annyit, csak max nyöszörgött. Neki használt, és csillapította a fájdalmát.
2013. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8,5 hónapos,átaludja az éjszakát 3 hós kora óta,de kétlem hogy a Dentinxtól.Felszívódik kb 20 perc alatt,nem zsibbasztja le az ínyüket 8-10 órára.6 foga van.
2013. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.Mint ahogy semmi más sem.Kínszenvedés volt szegénynek minden egyes fog.
2013. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. A dentinox csak pár perce zsibbasztja el az ínyt. Mire a kislányom a nagy sírásban észrevette volna,hogy jobb,addigra már el is múlt a hatása. És mivel egy nap csak 3x lehet használni...hát gondolhatod,mennyi értelme volt. Mi napközben kihúztuk,éjszakára kapott panadol baby-t,hogy tudjon kicsit pihenni a fájdalomtól,mivel napközben így nem aludt szinte fél órát sem. Viszont az éjszakáról nem tudok nyilatkozni,mert a lányom soha nem aludt még át egy éjszakát sem. Viszont azért mondom ezt,mert a dentinoxtól nem fog tovább aludni,max 1-2 percig jobb neki tőle,és csak háromszor használhatod egy nap, a benne lévő lidocain miatt.
2013. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk semmit nem ért a Dentinox.
2013. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ért semmit sajnos, viszont a frezyderm fogínyápoló nagyon jó. Azt naponta többször is használhatod, mert nem lidokainos.
2013. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát most nagyon meglepődtem! Pár napja használjuk a Dentinoxot és én meg vagyok vele elégedve! Bár nappal elég kis sírós, nehezen is alszik el, de éjjel szépen alszik 9-10 órákat. Amikor még nem tudtuk, hogy jön a foga, éjjelente sokszor felsírt és volt olyan, hogy fel is kellet venni, pedig már 10 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Most 7 hónapos. Amikor megtudtuk, hogy jön a fogacskája, akkor meg is vettük a Dentinoxot neki, mert 2-en is ajánlották, azóta nem sír fel, max, ha kiesik a cumikája.
2013. márc. 14. 14:59
 9/9 sumergo ***** válasza:
Nappal Dologéllel kenem, este Dentinoxot használunk. Plusz ha nagyon érzékeny az ínye este(ezt a kenegetésnél észreveszem), akkor kap Viburcol kúpot is. Ezek így együttesen nálunk használnak. Párszor fordult elő, hogy így sem tudott elaludni a fájdalomtól, akkor szoktam neki adni egy fél adag Nurofent. Ez összesen talán 3-4 alkalommal kellett a 11 fog "növesztése" alatt.
2013. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!