Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatáttok le a...

Hogyan szoktatáttok le a gyerkőcöt az éjszakai evésről, ébredésről? Bevált ötleteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Lányom 8 hónapos és egyszer eszik (szopik) éjjel és egyszer pluszban ébred.

2013. márc. 9. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia!az én kisfiam 2,5 éves volt amikor még mindig ÓRÁNKÉNT ébredt és szopizot..pár hét múlva terhes lettem,muszáj volt aba hagyni a szoptatást,külön feküdtem tőle pár éjszaka sirás volt,de aba hagyta..elég hoszú időbe telt,sztem neked is ídőbe fog telni
2013. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet ha nem eteted meg. Visszaaltatod, és kész. Pár éjjel nehéz lesz de aztán megszokja és nem ébred fel reggelig.
2013. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, ezt komoly??? 2 és fél éves gyereket szoptattál éjszaka óránként? Mikor aludtál?
2013. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom 21 hóig szopott, amikor megérezte a tej "illatát", azaz engem, azonnal felébredt. El kellett választani, mert én is babás lettem, 10 hetesen begörcsöltem, akkor abbahagytuk a szopizást, 1 hét után átaludta az éjszakát. Most 4 hós a kisfiam, Elizabeth Pantley módszerét használom nála, beválik szépen, lassan. A könyv címe: Békés álom-könnyek nélkül

Rendkívül gyengéd, de hatásos módszer, én ajánlom mindenkinek!

2013. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez egy könyv, vagy hol lehet beszerezni?
2013. márc. 10. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl itt: [link]

vagy itt: [link]

2013. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!