Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előző terhességemnél még...

Előző terhességemnél még kaptam kismama irattartó mappát, most nem. Járt így más is?

Figyelt kérdés
Ha tudtok olyat, akinek van felesleges, érdekelne. Köszi.

#irattartó #kismama mappa
2013. márc. 14. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és Sámsonkerti, képzeld.
2013. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
tudod hol van Sámsonkert?
2013. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Naná, hogy tudom! :D Csak szinte el sem hiszem! :D
2013. márc. 14. 14:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kapott a védőnő már vagy 1 éve ilyen mappát nagyon jóban vagyunk, biztos hogy nem hazudik vagy ilyesmi. Egyébként én nem szerettem azokat, szívesebben vettem a papírboltban én is normál gumis mappát, ráadásul ezek a reklámanyagosak túl laposak is, egy idő után nekem alig fért bele a lelet.
2013. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Felicitas várandós kiskönyved sincsen? Mert nekem van egy felesleges.
2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nincs nekem semmim... :( Ez most egy fapados terhesség ilyen szempontból... :(
2013. márc. 14. 14:10
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Írd meg a címedet, én szívesen elküldöm neked, ha gondolod, postaköltségért. de van még más ilyen kis füzetem is. írok privátba!
2013. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! :)

Elköltöztünk, új a a nőgyógyász is, aki kb. 90 másodperc alatt az ajtón kívülre tesz.. szó szerint rám se néz, meg se kérdezi, hogy vagyok... Az előző terhességnél annyira cuki volt mindenki, szinte imádtam tanácsadásra járni! Most meg...

2013. márc. 14. 14:15
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia én is debreceni vagyok és én se kaptam azt mondta a védőnő, hogy nem tud adni, mert nem vittek neki már egy ideje az orvoslátogatók! Hát ez van én is vettem egyet papírírószerben!
2013. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem a védőnő adta , hanem a terhesgondozóba a hölgy . Gravidás mappa. De viszont mivel papír elég hamar tönkre megy és nem zárható gumival stb. Én most veszek majd tescoba virágos mappát sokkal praktikusabb .
2013. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!