Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsot hejastol mikor lehet...

Borsot hejastol mikor lehet adni a babanak?

Figyelt kérdés
9 honapos a kisfiam.
2009. szept. 15. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 11 hónapos babakaja van olyan amiben a borsó héja is benne van. Ezt kellene előstör megpróbálni, 11 hósan, és ha nem fáj tőle a hasa akkor főzhetsz neki passzírozás nélkül.

Én nem igazán szoktam adni neki, 14 hónapos, de nem akarok utána kínlódni, ha megfájdul a hasa.

2009. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 25 hónapos, ugyan nem fáj a hasa a hüvelyesek héjától, de még mindig megtalálom a pelusban az egészet. Úgy értem a borsó, bab, kukorica héját, nem tudom, meddig lesz ez így.

Üdv

2009. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi lanyok,amugy a babam nem hasfajos...tatatol mar volt hogy kihisztizett 1 falat toltott kaposztat vagy ilyesmit es nem fajt tole a has.

Most akkor adjak neki vagy sem?

2009. szept. 15. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok puffasztanak.

Első vok, ne adj neki, ha nem muszáj.


Egyébként a kukoricán ne csodálkozz Kedves Második, mert az emészthetetlen még a felnőtt gyomornak is.

Ilyen a gomba is!

2009. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dokinéni mondta,hogy 8-9 hós korába már lehet vele próbálkozni.
2009. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kosiz,a tegnap foztem neki 1 kis adagot,semmi baja nem volt,csak a reggel oriasiakat pukizott es nevette...
2009. szept. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!