Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól állt át a nagyobb...

Mikortól állt át a nagyobb babátok teljesen arra az ebédre, vacsira amiket Ti esztek?

Figyelt kérdés
Miket főztök az 1 éves körüli babáknak ill. magatoknak amit mindannyian megesztek?
2009. szept. 15. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémek (bár 1 évig szoptak) fél éves koruktól ott voltak a vacsoraasztalnál és abból kaptak amit mi ettünk. Zöldséget, husit, általában minden ételben van valami amit ki lehet szedni nekik. (ha végképp nem akkor felraktam gyorsan valami kis zöldséget)

1 éves korukban már egyáltalán nem főztem külön, azt ették amit mi.

2009. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hónaposan, egyszer csak elege lett a pépes dolgokból. Már egyévesen azt ette, amit mi, de tényleg, tehát flekken, töltött káposzta, sonkás tészta, csak aztán elege lett a pépesítésből, és a 6 kis fogával nekiállt küzdeni. Én meg hetekig azon gondolkodtam előtte, hogy miért nem eszik...hát ezért nem evett...ert már a rendes kajára ácsingózott.
2009. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos korától kezdtem el neki azt adni, amit mi eszünk, de teljes mértékben olyan 15 hónapos korára cserélődött ki az étrendje.

Húsleves, frankfurti leves, gyümölcsleves, zöldbableves, stb.

Vadas marhahús tésztával, sült hal sült krumplival görögsalátával, különféle mártásokkal (saját magam által kitalált mártások) csirkemell, pulykamell, lecsó, hurka és kolbász párolt káposztával tört burgonyával, stb. ezek gyakran vannak és szereti.

2009. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mi most voltunk 1 évesek és nagyon ízlik neki a felnőtt kaja.Csak az a furi eddig nagyon egészségesen evett zöldség + hús minden nap. Mi meg nem minden nap eszünk húsos főételt. Amúgy is vashiányos volt, ráadásul tejallergiás, úgyhogy a habart főzeléket nem adhatom neki.

Jó babázást!

2009. szept. 15. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!