Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hogy viselkedik ma?...

Babátok hogy viselkedik ma? Az enyém megvan kergülve, nem jó semmi, nem alszik, az evés kínlódás, kész vagyok teljesen:O 11 hós

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, 7 hós. Nekünk utóbbi napokban az éjszakáink is ilyenek, alig alszom :(
2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na nekem 3 napig itt volt nagypapi akkor kibírhatatlan volt. Most szerda-csütörtök végre nem :) Visszaálltunk a napirendre, minden csodás. Aranyos, mosolygós (néha hisztizik a nem miatt, de hát ezzel jár). Jól evett jól aludt (volna ma délután is, ha azok a rohadt felső szomszédok már megint nem rendezték volna át a szobát, mint ahogy 2 hetente mindig)


Úgyhogy nálunk totál nyugi van.

2011. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 hósom tagnap és ma feltűnően sokat alszik, és nagyon anyás, rögtön eltörik a mécses a legkisebb dologra is. Pl. kioldódzott a cipője, állt a szoba közepén, sírva mammázott és mutogatott a cipőjére. Máskor csak odajön, és mutatja, hogy kössem be, most meg állt, mint akit, odaragasztottak.

Egy másik kérdéshez írtam pont, hogy ez vagy az oltás utóhatása vagy az időjárásé.

2011. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
1 hónapos a babám, ma sír egész nap... Kb 3 órát aludt reggel óta, azt sem egyhuzamban...
2011. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak ma végre megjött az étvágya, evett rendesen. Viszont egész nap csak kóvályog az alvókendőjével, meg folyton bújik, mintha álmos lenne. Én is az időjárásra gyanakodtam. Valószínűleg emiatt eszik jobban, mint máskor, mert általában nem bír 5 percnél többet végigülni, sajtkukac van benne, ma viszont nagyon le volt eresztve, és nyugodtabban evett.
2011. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Az én fiam ma nem hisztizett egy percet sem, jókedvűen ébredt, reggelizett, tízóraizott, nem nyaggatott, míg főztem, séta alatt nem akart kiugrálni a babakocsiból, 3(!!!) órát aludt ebéd után pedig csak 1-et szokott.

Szóval ma jó napunk volt végre! :)

2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 1 éves lányom két napja elviselhetetlen, ma már majdnem világgá mentem:)

Nem eszik, egész nap hisztizik, nem engedi, hogy ráadjam a cipőt, inkább megeszi, csapkod, veri magát a földhöz, két kézzel belemászik az ételébe és elhajítja a tányért.

Teljesen kifordult önmagából, soha nem láttam még ilyennek.

Ha panaszkodom este a férjemnek, hogy mi volt, csak legyint, hogy a fejemre nőtt a gyerek.

De ma végre ő is látta, hogy nem túlzok, valóban nem lehet vele bírni.

Remélem ez csak átmeneti, mert nehezen viselem és ma már én is felemeltem a hangomat miután másfél órán keresztül nyüszített és csapkodott minden ok nélkül.

Valami holdállás lenne?

2011. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!