Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik összesen egy...

Mennyit alszik összesen egy nap alatt 6 hó körüli babátok?

Figyelt kérdés
Mi összesen max. 12-13 órát alszunk. Nem kevés ez egy ilyen Picikének??
2009. szept. 15. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Éjjel 10-11 órát (közben egyszer vagy kétszer ébred, maximum 15 percre), napközben pedig délelőtt és délután is van egy-egy 1,5-2 órás alvása. Szombaton lesz hat hónapos.
2009. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én babám éjszaka max 9-10 órát alszik sok-sok ébredésel. Nappal pedig 2-3 -szor fél órát. Szerintem nagyon kevés, de nem tudom hogyan lehetne javítani a helyzeten. Te mivel próbálkozol?
2009. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekünk ráadásul a napirendünk is jól el van tolódva. délben kel és éjfél-1 előtt nem alszik. Reggel korábban kéne ébresztenem, de nincs szivem hozzá, mert akkor legalább jól alszik végre. Most kaptunk egy ilyen hinta szerűséget, abban már 2x elaludt 1-1 órára, lehet, ez lesz a megoldás, nem tudom még... Régen a levegőn is bealudt, de most inkább nézelődik a babakocsiban. Szóval ötletem nagyon nincs sajna, hogy hogy aludhatna többet. Este altatgatom korábban, de eddig nem nagy sikerrel, csak mégjobban pörög hogy látja ott vagyok vele.
2009. szept. 15. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nappal 2-szer alszik kb. 1-1,5 órát, éjszaka este 8-tól reggel 5-6-ig alszik, 2-szer 3-szor ébred.
2009. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

6-7 között kel (legkésőbb 7-kor muszály, tesója megy suliba)

Általában alszik 10-11 között egy órát, majd du 1-2 órát.

ha megyünk valhova , akkor a kocsiban ált. elalszik

Este fél 8-8 körül megy aludni és éjjel 2-3x felébred, felsír.

2009. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

muszály=muszáj

előző

2009. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom mindenki korán kel és fekszik ( ezt úgy néz ki én rontottam el hogy nálunk nem így van. Tegnap végre elaludt fél 9kor,de aztán éjfélkor szopizott és utána még 2 órán át randalírozott, mint aki kialudta magát. Fura. Azt hittem reggelig nem alszunk már.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2009. szept. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!