Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiörző, ami légzésfigyelő+ka...

Bébiörző, ami légzésfigyelő+kamera is egyben?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, engem a tapasztalatok érdekelnek, kinek melyik vált be.
2013. márc. 15. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs rajta kamera, de azt nem is tartom szükség szerűnek. Légzésfigyelő és bébiőr van, de ez is nagyon jó szolgálatot tesz. Most is míg alszik a kicsi itt van mellettem a bébiőr, és ha hallom, hogy fenn van akkor bemegyek. Nekünk Angelcare AC401 van, de mi a neten vettük használtan, és így is tökéletes.
2013. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ezt én is láttam, hidd el, én is tájékozódtam itt, mielőtt kiírtam a kérdést, de mint látod, több, mint két éves a kérdés.....
2013. márc. 16. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező..

nem vagyok vak én is láttam hogy régi,de ugyanaz a kérdés,

és attól hogy 2 éves még lehet hogy hasznosak a válaszok és meríthetsz ötleteket vagy vmi hasznosat..

nem kell ilyen bunkón írni vedd észre magad


ennyit ha jót akar az ember..

2013. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm szépen, de abban senki nem írt sem tanácsot sem tippet, hogy melyik az, amelyik jó, mert egyről volt szó, és arról se írt senki, hogy milyen.

nem bunkóság szerintem, csak én pont azért kérdeztem, hogy azok írjanak, akinek tapasztalata van légzésfigyelő terén, mert egyrészt én is elolvastam, amit bemásoltál, másrészt pedig semmi segítség nem volt benne.

sajnálom, ha félreértetted, nem éreztem bunkónak a megjegyzést.

2013. márc. 16. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!