Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok nem forog körben...

A ti babátok nem forog körben a kiságyban?

Figyelt kérdés
Engem a szívbaj kerülget,mikor látom,hogy hajnalban a feje ott van a rácsnál.
2013. márc. 15. 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és újabban azzal szórakozik,hogy bebújik a rácsvédő mögé és fogja a rácsot:)
2013. márc. 15. 15:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Az enyém is ezt csinálja.Ő 6,5 hónapos imád a rácsvédővel játszani.Éjjel is azzal alszik odabújik hozzá és át öleli.Próbáltam neki plüss játékot adni,de mivel az forgolódás közben elvész így az mindig kéznél van:)
2013. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem :-) 6 és fél hónapos, ez Karácsony óta megy.
2013. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az enyém 3,5 fél hónapos.A rácsvédő úgy van feltéve,hogy kilásson az ágyból, és mikor megfordul,így ki tudja dugni a lábát a rácson.Lassan nem merek kimenni a szobából:)
2013. márc. 15. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is forog 3 honapos mult. Sokszor jobb oldalt leteszem, reggelre bal oldalon a racshoz tapadva van.
2013. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jégtánc ***** válasza:
1 évesem is állandóan forog még most is:))Állandóan arra ébredek:))
2013. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En lejjebb tennem a racsvedot. Pont ezert van, hogy oda ne tudja bedugni kezet labat. Vagy akkor meg sirna, hogy nem lat ki? Szerintem azert probald meg. En is idegeskednek, hogy mit talalok mikor bemegyek. :)


Egyszer vendegsegben voltunk, es idegen helyen tettem le a babam. 6 hetes korul lehetett. Es mivel nem volt vedo, en meg nem bugyolaltam be, mint itthon, mikor felkelt keresztbe fordult. Mire en bementem a laba mar kint volt a kisagybol :O Ugy kellett visszaugyeskedni.

2013. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még az én 15 és fél hós fiam is ezt csinálja mindig.

Minket ez annyiban zavar,hogy ha rosszul helyezkedik a forgásból,akkor mindig felkel:-(

2013. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!