Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti benne hagyjátok a légzésfig...

Ti benne hagyjátok a légzésfigyelő érzékelő lapját a kiságyban ha a kicsi benne játszik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

őőőőőőőőő...milyen megfontolásból venném ki?


ad 2.: a kiságyban csak alszik, ott nem szokott játszani

2013. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze! Mivel a matrac alatt van, macerásabb is kivenni, de minek is? Ha játszik, akkor nyilván nem kapcsolom be! :9
2013. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát te nem veszed ki mivel nem játszik benne! De az én babám elvan a kiságyban és arra gondolok nem lesz e baja ha rajta mászkál vagy ugrál!
2013. febr. 10. 10:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Amelyik gyerek már ugrál, oda rég nem szükséges a légzésfigyelő...
2013. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De szükséges!
2013. febr. 10. 10:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem veszem ki, pedig amíg reggel felmosok, felporszívózok, addig az ágyába rakom vissza, és már feláll, visszahuppan...

Szerintem semmi baja nem lesz, ott van rajta a matrac...én biztos nem szedem ki csak ilyen esetekre a matrac alól...

2013. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én se veszem ki. A nagyobbikkal is elég soká használtuk, engem megnyugtatott, a kicsinél meg még használatban van, 8 hónapos. Ugyanazt a szerkezetet használjuk, eddig minden ugrálást, lábcsapkodást kibírt! :)
2013. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát már ne is haragudj, de én sosem hagynám a gyerekemet a kiságyban játszani csak úgy! Az ágy alvásra való, max. ha ő maga felkel, akkor játszik, de nem sokáig, hisz egy idő után kiabál nekem, h menjek! Ha már most ahhoz szoktatod, h a kiságyban játszhat, magadat szivatod meg, mert ha le akarod tenni aludni, ő rögtön a játékra asszociál, nem arra, h alvás van... De persze te tudod...
2013. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6,7 köszi! 8 nem látom hova írta volna,hogy oktass ki nyugodtan! Valószínű nem rád és a véleményedre voltam kíváncsi! :) Ha te nem így csinálod akkor egyáltalán minek írsz!? Nem kérdeztem a véleményed! Attól mert én nem úgy csinálok valamit mint te attól az még nem rossz!
2013. febr. 10. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, h rossz, amit csinálsz, csak azt, h megszívatod magad! Nem megsérteni akartalak! Csak 1 jó tanács! :)

A járóka, stb.. azért van kitalálva :)

2013. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!