Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a kiságyb...

Hogyan szoktassam rá a kiságyban való alvásra a 2 hós babámat?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babánk,de apuka ötletére mióta hazahoztuk velünk alszik!kicsit el is kényeztette,mert szinte csak kézben ringatva tud elaludni!viszont nekem már hiányzik a szexuális élet meg a kényelem az ágyból és ha tetszik apukának,ha nem én be szeretném szoktatni a kiságyba a babánkat!adnátok ötleteket,ha járt már valaki így vagy ha nem,akkor is meghallgatom a tanácsokat!köszönöm!
2013. márc. 11. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Napközben hol alszik?

Ringatva alszik el a babák 99%.

Ezzel semmi baj nincsen, ha álmos kb 5 perc max és tuti elalszik. majd 10-12 hósan magától leszokik róla.


Az ágyban alvásra egyszerü a megoldás, fogd és oda rakod le ha elaludt. Ha egyböl felébred akkor megint elaltatod és így tovább. kb 1-2 nap alatt beleszokik.

Ha apuka ennyire ragaszkodik hozzá, tedd a kiságyat ö mellé, és mikor éjszak üvölt a gyerek majd ö kel fel hozzá.

2013. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy próbálkoztunk mi már a kisággyal,de ahogy letennénk ringatás után,mikor már elaludt a kezünkben,úgy ő egyből felébred!meg lassan már 5 kg és valahogy nekem nő létemre már egyre kevésbé bírja a kezem tartani...napközben hol alszik?vagy az ágyunkon vagy pihenőszékben már amikor alszik,mert elég ritka,hogy ő napközben aludjon!volt,hogy fél órát is ringattuk és még sem akart elaludni...engem meg már kicsit bosszant ez a helyzet,mert így szinte semmit sem lehet mellette csinálni!attól tartok jobban,hogy mikor majd már mászni fog és nem tudjuk a kiságyba szoktatni,akkor majd lemászik éjszak meg nappal(mikor ritkán alszik) majd az ágyunkról!
2013. márc. 11. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár ezért tuti megint kapni fogok, DE!

Egyrészt 2 hónaposan nem lehet elkényeztetni a babát, a testközelség ugyanúgy SZÜKSÉGLETE, mint az evés, alvás stb.

Ha ennyire az együtt alvás ellen vagy, próbáld ki az "oldalkocsis" megoldást. Így nincs veletek egy ágyban. mégis közel van, ha elaludt nem kell bolygatni, elfértek, és még szexelni is tudtok ( bár egy kis kreativitással ez utóbbi akkor is megoldható, ha marad az ágyban)

A nappali alvásra, ha a kezed fárad el ( ezért megint csak én leszek a hülye, de elmondom), kösd magadra kendőben. Így a derekadon, válladon, hátadon oszlik el a súlya, könnyebb, és még a kezeid is szabadok. ( Tudom miről beszélek, enyém 6 kilós volt 2 hónaposan, és íy volt a nap több, mint felében. Ő aludt, én főztem közben...)

2013. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az utolsoval nem lehet elkenyeztetni. Testkozelseg kell neki.

Az meg hogy nem tudsz a baba mellett sok mindent csinalni vele jar. Aki babat vallal egy idore tegye felre a sajat igenyeit es a baba legyen az elso.

Gondolom en is le leszek pontozva :).


Agyba szoktatas: turelemmel azt kell tenni, amit az elso irt. Egy ido utan ha nagyon faradt elalszik a baba es nem kel fel.

2013. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én nem pontozok le senkit! :) bármilyen tanácsot meghallgatok!
2013. márc. 11. 14:21
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
óvatosan lehet próbálkozni a kiságyban altatással, de ne hagyjátok ott sírni, mert minél több rossz élményt gyűjt össze ott, annál jobban fogja utálni. nálunk is az vált be sokáig, hogy kézben vagy hordozókendőben altatás után tettük le, vagy felkelt, vagy nem. Ha igen, kezdtük újra. Kb 2 hósan kezdte hogy már néha elaludt ott is, most 4 hós és már alig-alig kell kézben altatni. Azért persze altatás van, ülök a kiságy mellett és fogom a kezét.
2013. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!