Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen babakocsij...

Van valakinek ilyen babakocsija? Mi a véleményetek róla? Tömegközlekedéshez alkalmas?

Figyelt kérdés

[link]

Most 14 kg-os kocsinak van,azzal valami szörnyű leszállni a buszról!


2013. márc. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt én nagyon szerettem,de ez sem olyan könnyű kocsi 8-10kg.Egyébként imádtam,kivéve azt,hogy a tolókar miatt(kemény) bőrkeményedéses lett 1-2 helyen a kezem.
2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Easy Go Milo-t, elvileg hasonló felépítésű, de csak 6,7 kg. Én is úgy vadásztam, hogy minél könnyebb legyen a buszozás miatt, és ennél nem nagyon találtam könnyebbet, csak azt a fajtát amit nem lehet dönteni.

Mondjuk ezt is csak 3 fokozatban lehet, és zippzárral állítható.

Van az EasyGo Senso is, azt könnyebbnek írják, de én felemeltem mind a kettőt, és azt nehezebbnek éreztem, és nagyobb is volt.

Mondjuk én ezt se tudom egyedül feltenni a buszra, de az már más kérdés.

2013. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, arra 9 kg-t ír. Szerintem azt nagyon nehéz emelgetni.
2013. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző kocsinkat pont emiatt cseréltem le, most Graco Citisportunk van, imádom! 6,5 kg, hevederrel dönthető elég mélyen, és az ára is jó! Egyetlen hátránya talán az, hogy elég keskeny.
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Az Easygo Milonak mekkora a bevásárlókosara?Néztem neten,de elég kicsinek tűnik.
2013. márc. 15. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi, nem is alatta van, hanem az ülés mögött.

Bár ahhoz képest egész jól sikerült belepakolnom dolgokat, de nem egy bevásárló kocsi, az biztos.

Viszont a Hauck Shoppernek jó nagy van, de az kicsit nehezebb kocsi, és csak lapra csukható. De az sem olyan rossz, viszont tömegközlekedni az is inkább 4 kezes sajnos.

2013. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!