Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hipp Natúr Gríz alkalmas...

A Hipp Natúr Gríz alkalmas főzelék sűrítésére tápszer helyett?

Figyelt kérdés
Vagy túl édes, esetleg az állaga nem megfelelő? Még sosem vettem, csak gondoltam, hogy ez finomabb mint a tápszer.
2012. aug. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

én se vettem még, de most rákerestem. ez egy tejpép!

nem sűrítünk tejpéppel :) mennyi idős? liszttel kéne, egy picit szórsz a főzelékbe.

amúgy tápszerrel sem sűrítünk, max higítunk főzeléket ;) de se a tápszert se a tejpépet forró ételbe nem szabad tenni, csak lehűtöttbe.

ha meg még csak az elején vagytok akkor vízben főzd meg a zöldséget, vedd ki, turmixold össze és kész. ha túl sűrű akkor a főzőléből önts bele

2012. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem most, később gondoltam, majd ha kezdem a hozzátáplálást, de köszi amiket írtál, igazad van. :D

Üdv.:

Egy lelkes, izgatott anyuka (a hozzátáp. szeretném a legjobban csinálni, így néha túlzásokba esem :D)

2012. aug. 28. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

jaaaa... :DDD

na akkor írok pár dolgot ami hátha majd segít :) tejpépeket magában add, esetleg gyümit keverhetsz bele :)

tápszert én 3 dologhoz használtam, krumplit megfőztem, összeturmixoltam és felöntöttem kész tápszerrel, így krumplipüré lett :)

tejbegríz, ezt vízben megfőztem jó sűrűre és ha kihűlt akkor kevertem bele a tápszert, tejberizst ugyan így, csak még szárazon leturmixoltam a rizst. ezekhez kevertem a gyümölcsöt 10óraira vagy uzyira, most már nagy, vacsira kap ha kér és már kakaót is teszek bele egy kicsit :)


sinlaccal tudsz sűríteni, ezt receptre tudod íratni, pár száz forint :) ez egy olyan gyógytápszer amiben nincs tej, tehát főzni, sütni is lehet vele, baromi édes így magában is és tápszerként elkészítve is adhatod :)

enyém válogatós volt az elején, az almát szerette nagyon, így minden főzelékbe az első 2-3 hónapba almát kevertem, még a cukkinihoz is :D nem guszti de imádta :)

sok sikert! :)))

2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszönöm a hasznos tanácsokat!!!
2012. aug. 28. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!