Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaszaros anyukak! Mikor jott...

Csaszaros anyukak! Mikor jott meg eloszor a mensitek es igaz az hogy sokkal erosebben mint a normalis mennyiseg?

Figyelt kérdés
Az en picim het hetes,szoptatom es ugy nez ki hogy meg akar jonni,ez normalis hogy ilyen hamar?
2009. szept. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetes volt a babám, amikor megjött, én addig szoptattam, mert nem volt tejem. Teljesen normális mennyiségű volt, sem kevesebb, sem több. De a tünetek ugyanazok voltak, mint korábban. Görcsölt a hasam, feszült a cicim. Szóval, szerintem természetes, hogy ilyenkor megjöjjön.

8,5 hós kislány anyukája

2009. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 és fél hónap után jött meg először, az előtt váltottuk ki az összes étkezést, és már alig volt tejem, valószínűsítem hogy azért is jött meg , mert már keveset szoptattam. Elég erős volt a vérzésem, én a megmaradt óriás betéteket használtam fel az első két napon. Gratulálok a picihez!
2009. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 4 hónap múlva jött meg, de talán még rövidebb ideig tart, mint a terhességem előtt

2009. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hónapra jött meg, valóban erős volt. Még szoptatok, most 7 hónapos a picim.

2009. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!