Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek "hegesen" forrt össze...

Akinek "hegesen" forrt össze a császáros sebe annak volt valami gond a következő babával? Volt amire jobban kellett figyelni vagy hamarabb szült?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál rákszűrésen 11 hónapja szültem és megkérdeztem milyennek kell lennie a hegnek mert az enyém kidudorodik elég kémény és jó sötét rózsaszín színű. Ő mondta h hegesen forrt össze és a következő baba után krémmel kell majd kenni. Valami egyéb infót tudtok nekem adni.
2011. júl. 22. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, hegesen forrt össze az első. Én 1 évvel a császár után vágtunk bele újra, azóta ő is megszületett (alig 21 hónap van a két gyekkőc között), ez is császár volt. Nekem soha nem mondott semmit a külső hegről a doki, csak azt, hogy nem nagyon szép és nem lesz az a következő sem (kivágta az előzőt, de még így is nagyon csúnya, ilyen a bőröm, hiába kenegettem, 2 és fél hónapja szültem). Inkább a belső heggel kell foglalkozni, de nekem azzal sem volt gond. Bár a hüvelyit nem engedték volna, annyira már vékony volt a 40. héten.
2011. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!