Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babat mennyi idore...

10 hetes babat mennyi idore teszitek hasra?

Figyelt kérdés
Szeretnem, ha erosodne a nyaka, de egyszeruen hason csak sir, es egyre jobban belehergeli magat. Ellenben a fejet nem igazan emeli ki. Egy picit megtartja, de ki nem emeli. Ha vallon van, ott tartja magat. Vagy ha karban van hason, akkor is vizszintesen megtartja a fejet. Akinek ilyen volt a babaja az mit csinalt? Hagyta, vagy eroltette?

#baba #hason fekves
2013. márc. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hetesen még nincs lemaradva semmiről. ha nem akar hason lenni, ne erőltesd.
2013. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk is ez volt,mi 4 hónaposan kerültünk vele ideggyógyászhoz, nagy harcok árán, pár hét várakozással, a diagnózis: izomtónus eloszlási zavar, DGSM terápia javasolt. A gyerekorvos csak fintorgott, de megadta a beutalót a neurológushoz, "h megnyugodjon anyuka". A tb-s neurológus, akihez tartoztunk,telefonon azt mondta, semmi baj, erőltessük a hasonfekvést, és kaptunk egy időpontot pár hónappal későbbre, pedig ilyenkor minden hét számit. Vannak nagyon rossz neurológusok sajnos, évekig elkergetnek, h tulspirázod a dolgot, sírva jönnek ki tőlük az anyukák, aztán meg azért szidnak, h hogyhogy csak most jössz. Mi vidékről járunk fel Bod Máriához. A Gyöngyösi utcai rendelőben ha felhívod (a legtutibb neurológus!)a rendelőjét, amikor rendel, és Tímeát kéred,ő egy okos asszisztens, mindent tud már ő is, amit kell, irtó rendes, minden kérdésre válaszol, és ha kell, ad időpontot a dr. nőhöz. Ezenkívül Dévényeseket ha felhívod, ők is nagyon korrektek, észrevesznek minden kis problémát is, gyakran elég pár maszírozás és már rendbe is jött a baba. Tényleg. Sok sztorit mondhatnék a baráti körből. TB-re is lehet több helyen.
2013. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
10 hetesen még csak aludni tettem hasra, nem erőltettem, csak amikor már meg is tudta tartani, akkor tettem időnként hasra, de akkor is csak addig amíg nem ellenkezett nagyon. Most 4 hós és már magától fordul hasra mert úgy szeret lenni :)
2013. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi csajok. Kozben annyiban modosult a dolog, hogy par napig hagytam az egeszet. Majd hasra tettem...nezte a tv-t. Es ebbe ugy belemerult, hogy gyonyoruen tartotta magat. Olyannyira, hogy a feje vissza is billentette hanyatt :D De most ugy nez ki, hogy mar perceket ugyan, de elvan hason is!


Koszonom 2. valaszolo neked is. Figyelgetem azert, ha valami nem tetszik, viszem dokihoz. Csak mi kulfoldon vagyunk, igy Mo.-i doki nem jatszik :( Akkor ha jol ertem, neked 4 hos koraig nem emelte ki rendesen hason a fejet?

2013. márc. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!