Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köteles leszek beengedni a...

Köteles leszek beengedni a házba a védőnőt?

Figyelt kérdés
Annyira bunkó nővel még sosem találkoztam mint ez nem elég ha egyszer beengedem látja a körülményeket és kész? Utána én hordom a bébit ezt nem lehet? A tenyerem viszket rá nagyon. Amúgyis utálom az idegen embereket a lakásunkban nem is engedek be soha senkit...Látszik rajtunk hogy nem szegények vagyunk hogy Én sem vagyok éhezők közt sőt!!! Senkinek nem kívánok ilyen nőt.
2009. szept. 15. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, köteles vagy beengedni. Ha nem teszed meg szólhat a gyámhatóságnak.
2009. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagy egy kicsit paranoiás? Mi lesz a gyerek barátaival, azok szüleivel, a tanítónénivel?

Már most sajnálom a gyereket, ha nem állíthat haza suli után 8 barátjával.

Nem mondom, hogy minden védőnő csodás, de ez a dolga és igen, be kell engedned. Hidd el ki fogod bírni.

(Minden bizonnyal sokkal kevésbé "vagyok az éhezők között" mint te, mégse jutna eszembe ezt indoknak felhozni és soha senkit beengedni. Tudod ezt azok szokták írni akik kicsit többre tartják magukat mint reális lenne)

2009. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire utálod, cseréld le. Itt nálunk van kb. 6-7 védőnő. Bár úgy tudom hogy fel vannak osztva területre. De azért megkérdezheted.

Szerintem jobb ha beengeded, mert ha tényleg ilyen bunkó, lehet hogy legközelebb a gyám jön majd ki hogy mi a franc van. Úgy sem jön olyan sűrűn. Nem tom mennyi idős a babád, de az első hetekben asszem hetente jön (talán 1,5-2 hónapig) utána havonta. Hozzám már nem is jön, csak beszélünk telefonon, meg havonta úgy is megyek az orvosi vizsgálatra, akkor vele is beszélek.

2009. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem megbántani akartam most bárkit is nem érzem magam külömbnek senkinél! Bocs ha így sikerült. Nem az embereket utálom mert velük foglalkozom munkámban is fodrász vagyok de ilyen Nőt még tényleg nem láttam holott vannak érdekes emberek és garantálom a másodiknak hogy Én találkoztam már sok taplóval de ilyennel még nem! Ma pl.: mentem hozzá nem mért vérnyomást se súlyt se semmit nem kérdezett semmit most találkoztam vele elöször amikor felvettek gondozásra más nő volt ott de az aranyos volt ettől akartam kérdezni valamit és megkérdezte hogy "mi van" szájhúzással kérdés: nem tudok rendesen wc-re menni ez mitől lehet? mi a megoldás rá? a válasz: Őt nem érdekli. Ez a dolga? Nagyon szűk volt a bugyija az tuti.
2009. szept. 15. 16:16
 5/17 A kérdező kommentje:
Harmadik! Ma letelefonáltam nem cserélhetek mert Területekre vannak felosztva! Köszönöm a javaslatot.
2009. szept. 15. 16:17
 6/17 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a baba csak 15 hetes vagyok de ha sűrűn kell mennem hozzá biztos megcsapom. Sejtitek mennyire szakadt le az arcom a válaszától???!!!
2009. szept. 15. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet könnyű... de megértelek. Gondolj arra, hogy most a hormonok miatt is ingerültebb vagy, talán ha meg lesz a baba minden a helyére kerül. Amúgy elég ha érezteted vele, hogy nem szinpatizálsz vele, akkor Ő sem fog nagyon kekeckedni, inkább rövidre fogja a dolgokat. Kellemes babavárást és kitartást! :) Én drukkolok :)))
2009. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak területileg lehet védőnőt választani? Szomszéd falu város nem lehet?
2009. szept. 15. 16:26
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Mást is ennyire idegesít ez a védőnő,vagy csak téged?Nem lehet,hogy ez olyan adok-kapok dolog?Próbálj keresni más kismamákat is,gyüjtsetek aláírásokat és vidd be az önkormányzathoz.Le fogják cserélni.Nekünk volt egy védőnőnk,nagy gond nem volt vele,csak az hogy nagyon fiatal volt,és igazából semmi nem érdekelte.A tanácsadásokra rendszeresen nem jött el.kiirt mindig valamit,hogy miért marad el.Az oltásokat nem intézte,papírmunkákat nem intézte,házhoz ritkán járt csak ki.szóval vele mindenkinek baja volt,igy panaszt tettünk és most van egy tündéri védőnénink.imádjuk,okos,ügyes,aranyos,imádja a munkáját,szóval próbáld meg.
2009. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (a negatívat is) igyekszem kideríteni a legtöbbet mert többet nem akarom látni!
2009. szept. 15. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!