Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni egy sportkocsit ami 15kg-ig bír?

Figyelt kérdés
most lesz 3hónapos a fiam és már 7,5kg. szeretnék nyárra sportkocsit venni neki de amit kinéztem csak 15kgig bír. az jövő nyárra már szerintem tuti nem lesz jó nekünk ha így hízik
2013. márc. 16. 12:00
 1/7 schocko ***** válasza:
Később majd nem hízik ennyire.
2013. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt ö is vett egy hasonlo teherbirásu babakocsit és a 2 és fél éves, 20 kilos gyereket abban tolta semmi baja nem lett a babakocsinak. Azt hozzá teszem hogy most volt 3 éves a kislány és 23 kilo. Én nem toltam volna benne a gyereket, én lányom 2 és fél évesen már gyalogolt mindenhova..... A 3 honapos babának simán meg venném.
2013. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden sport kocsi 15kg-ig bír!

A gyerekek a fél éves korukra meg duplázzák, 1 éves korukra meg háromszorozzák a súlyukat, majd 1 éves kor után évi 1-2 kilót híznak, szóval 3 évesen lesz 15 kg kb.

2013. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
erdemes. egyem tiz kilos koratol nemhasznalja,azota tud menni ,es lehetetlen leultetni bele :)
2013. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden babakocsi 15 kg-ig ajánlott!! Vagy 3 éves korig. 3 éves kor felett elég ciki babakocsiban tolni a gyereket, max. ha beteg.
2013. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan. Ezek a babakocsik olyan szinten túl vannak biztosítva, hogy nyugodt lehetsz, hogy egy 25 kg-os gyereket is elbír!

És tuti, hogy a fiad sem lesz pillanatok alatt 15 kg! Szépen lelassul a súlygyarapodása!

2013. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, meg is vettem :) köszi a válaszokat!
2013. márc. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!