Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól sírva evés?

Fogzástól sírva evés?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos lesz, és 2 hónapja elkezdődött nála a fogzás....ömlik a nyála, egyfolytában az öklét cuppogtatja, éjszaka nem alszik, ha beteszem az ujjam a szájába, erőteljesen harapja. EZek még nem is zavarnának, DE...szopizik, és nem tudom rendesen szoptatni, mert végigsírja vagy sikítja az evést...ismét...már volt egy ilyen időszakunk kettő is, kapott refluxra gyógyszert ami hatott is 1 hétig minden tökéletes volt, de megint végigsírja az evéseket...van hogy kiveszi a cicit és tömi az öklöt. Ez lehet attól, hogy a szopitól fáj az ínye ezért nem akar rendesen enni, és sír? A legrosszabb a fürcsi utáni, lefekvés előtti evés...akkor szinte semmit nem tud enni, annyira sír...
2013. márc. 16. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Dentinox gél, viburcol kúp
2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Este lefekvés előtt kap Viburcol kúpot, dentinoxxal is kenjük, chamomilla-t is kap...ennek ellenére a fájdalmak..
2013. márc. 16. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Akkor sajnos mást nem tudok ajánlani, esetleg hébe-hóba panadol szirup fél adag. Kifli majszolás,rágóka vagy keményebb dolog rágcsálása.

2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki az Osanitot, nálunk nagyon nagyon bejön, nem is látszik a lányomon hogy fogzik. innen megtudod rendelni, igaz nem olcsó de megéri.

[link]

2013. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom is 5hós és szenved pár napja.Neki az első kibújt már pár napja,de akkor kezdte a hisztit,mert szerintem jön a mellette levő is és az fáj neki,mert az elsőnek nem volt jele,hogy jönne.Picit masszirozd az inyét neki.Én panadolt adok a lányomnak.Neki 3,5-4milit lehetne adni,mert majdnem 8kg,de sokszor csak 2-2,5adok neki,mert nem szivesen tömöm semmivel.
2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
4,5 hós fiam is ezt csinálja már vagy két hete, fog sehol.. de még csak megdagadva sincs az ínye. Az evés nálunk úgy megy, hogy hol ugyanezt vágja le amit nálatok, hol meg eszik rendesen és megnyugszik, bealszik a cicin. Ilyenkor igyekszem teletömni, hogy legalább egyen rendesen. Amikor meg nem akar enni, feszegeti magát, akkor addig próbálkozom, amíg csak bírom energiával, két-három kortyokat eszik, aztán elengedi, nyüszít, feszíti magát. Nekem az válik még be ilyenkor hogy hanyatt teszem, fölé mászok, és akkor nincs menekvés :D
2013. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!