Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom nagyon...

1 éves kislányom nagyon náthás! Fogzástól?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete nagyon folyik az orra, állandóan porszívó orrszívóval szivom az orrát és csöppentek neki, de igy is bevan dugulva az orra! Étvágya van és nem lázas! Mégcsak 2 foga van alul, készül kijönni a felsö foga is m igen megvan duzzadva az ínye! Talán attól náthás a kicsi?

Attól félek h valami betegsége van :(


2010. máj. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el, sok hasznos dolgot megtudhatsz. alul, a lap aljan pl van hasonlo kerdes mint a tied, elmeletileg a fogzas nem okozhat nathas tüneteket. sztem mutasd meg orvosnak.

2010. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is azonnal náthás, amint foga jön. Ez a mostani már a 17. foga, ami kijött, (22 hós) beteg még soha nem volt, de fogzáskor mindig náthás.

Nem igaz, hogy a nátha nem fogzástünet, vagy akkor az egész ismeretségi körömben nagyon különleges babák vannak, mert mind náthás szinte fogzáskor.

Szerintem ne aggódj, de egy szimpla nátha miatt amúgy is kár lenne dokihoz menni, ha más baja nincs.

2010. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzaskor gyengul az immunrendszer es konnyebben elkaphatja a nathat vagy egyeb ragalyos betegseget,ezert gondoljak tevesen azt hogy a fogzastol lesz nathas a gyerek.
2010. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babom ia náthás ha jön a foga de ez nem tünet hanem a gyenge imunrendszer okozza hogy ilyen hamar belesik mindenbe.De ezt már irták elöttem is.Én egyszer elvittem orvoshoz és akkor mondta hogy gyenge az inmunrendszere ilyenkor és azért beteg mindig.
2010. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!