Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik nappal a babád?

Miben alszik nappal a babád?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Rugdalózóban.
2013. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Body+rugdalozó
2013. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval átöltöztetitek?
2013. márc. 16. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem
2013. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici volt, nem mászott, nem ült még fel, kombidresszt és rugdalózót adtam rá napközben. Nem igazán szerettem a nadrág, felső kombinációt, csak mikor már nagyobb volt. Tehát egy jó ideig reggel adtam rá egy tiszta kombit, rugdalózót. Amíg nem érte baleset, nem bukta le, abban volt napközben. Fürdés után adtam rá a tisztát.
2013. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van,hogy este fürdés után tiszta body+rugi és abban alszik éjjel.Reggel,ha ébred,átöltöztetem.Kap másik body+rugit.Nem hagyom rajta azt amiben éjjel alszik.

Így nappal abban alszik,amit reggel ráadtam.Nem öltöztetem külön át nappali alváshoz.

2013. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem öltöztetem át :) hosszú bady meg rugdalózó van rajta. abban is alszik és betakarom. nappal nem a kiságyban alszik hanem a nappaliban.
2013. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Body+rugdalózó. Azt a bodyt hagyom rajta, amiben napközben volt és csak a felsőruházatát cserélem ki az alvós-rugdalózóra (mert már mászik, és hiába van tisztaság lakásban, nem szívesen fektetem az ágyába abban a ruhában, amiben előtte a földön hempergett, és általában ebédkor kerül rá étel, úgyhogy kénytelen vagyok levenni róla). De amíg pici volt, ugyanabban aludt, mint amiben amúgy volt. Csak akkor cseréltem, ha balesetes lett.
2013. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%

4,5 hós, nem öltöztetem át, body+rugdalózóban van, nappal ebben alszik és kap rá egy takarót.

éjjel is ebben alszik, de akkor még adok rá egy polár rugdalózót és takarót nem kap.

2013. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat hónapos múlt,még nem kúszik,igy nem lesz piszkos a ruhája.Nem öltöztetem át külön az alváshoz.
2013. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!