Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a 6 hetes...

Miért van az, hogy a 6 hetes kislányunk nappal úgy alszik, mint a bunda, atombombát lehetne robbantani mellette, este és éjszaka pedig meg sem lehet mozdulni mellette?

Figyelt kérdés
Túl sokat alszik nappal? Így nézett ki a mai napunk: 10-kor ébredt fel, délig ébren volt, délben 3/4 órás séta, majd aludt 2-ig. 2-4-ig ébren, majd 4-fél 8-ig aludt, nem bírtam felébreszteni, pedig mindent elkövettem. Fél 8-kor pancsi, 10 perc pihi, és még mindig ébren van.. Negyed 2 van. eszunnya, de nagyon ébren aszik, mindenre összerezzen, felébred..
2013. febr. 20. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg nincsen tisztaban azzal, hogy meik az ejszaka es a nappal! Az en fiam 6 hetes lesz a jovo heten, ugyanigy vagyok csak eppen forditva, vigyazz arra, hogy a babad 2 orat ne legyen ebren 1 huzamban!!!!Probalj mellette fekudni es ugy altasd, az enyemet nappall csak ugy lehet

!

2013. febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, sokat alszik nappal, főleg a délutáni nem jó.

És tuti nem tettél meg mindent, mert minden gyereket fel lehet ébreszteni.

4-6 ig aludna az jó lenne, 6-8 ig nézelődés...

Utána alvás.

2013. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont hat hetes volt, amikor felcserélte a nappalt az éjszakával. Én akkor 2 napon keresztül ha három óránál hosszabb időt szeretett volna aludni, akkor felébresztettem. Cirógatással kezdtem, ha nem ment, akkor felvettem, kivittem a nappaliba, előbb-utóbb magához tért. És a 3. napra sikerült beállítani a nappalt és az éjszakákat. Most 3,5 hónapos és este 10-től reggel 8-ig alszik. :) Egyébként most nézem, hogy reggel 10-kor kel. Ez is késő egy kicsit, próbáld meg reggel kedvesen felébreszteni,egy kicsit el van csúszva a napotok.
2013. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából én is attól félek, hogy teljesen felcseréli a nappalokat az éjszakával. Ma reggel 9-kor kelt, így egy órát már nyertünk, remélem!

Tegnap délután hasra tettem, a hátára fektettem, tisztába tettem, levágam a körmét, cirógattam, sétáltam vele, és nem ébredt fel, nem tudom, mit lehet, még csinálni.. Azt azért hozzáteszem, hogy egy kicsit még mindig sárga, lehet, hogy ezért alszik ennyit?

Mi lenne az ideális, ha mennyit lenne ébren kaja, vagy ébredés után? Első baba..

Ma 9-kor kelt, 11-kr aludt el, 2-kor kelt fel újra, majd most, fél 4-kor aludt vissza. 2 óra múlva megpróbálom felébreszteni.

2013. febr. 20. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetes és még sárga? A doki mit mondott erre? Igen, attól abszolút lehet aluszékonyság. Amúgy ne izgulj, az én kislányom is csak aludt, csak aludt, csak aludt. Keveset volt ébren. Ha ébren volt, azt is éjszaka... :D Nem érdekelt. Élveztem vele minden percet. Azért beáll majd egy idő után, meglátod. Kitartás!
2013. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!