Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam még háromszo...

8 hónapos kisfiam még háromszor alszik egy nap. Nektek mennyit alszik, és mennyit bír 2 alvás között?

Figyelt kérdés

Kisfiam reggel fél6-6kor kel, fél9-3/4 9 körül alszik egy órát, aztán 12-fél1 körül fél órát a babakocsiban, majd fél4 körül 2 órát. 2,5 3 órát bír ki, délután, este nagyon nyűgös, ha fél 6kor kel, utána már fél 7kor nyűgös, játék, vacsora, fürdés és alvás, 8 körül rakom le. (Éjjel már nem eszik, de még fe-fel sír egyszer-kétszer. Anyatejes, napközben még sokat szopizik.)

Olvasom, hogy más babák milyen sokat bírnak délután. Az enyém pont akkor nem bírja.



2013. márc. 4. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szi!Hát nem minden baba egyforma :) Én a helyedben örülnék annak,hogy háromszor alszik,még akkor is ha estére nyűgös.

Az én fiam 6 hónapos,és mostanában azt vette föl,hogy egész nap 1 órát alszik.Dél előtt,és délután fél órát.Este persze ő is nyügös,de én nem fektetem le 9 től hamarabb,mert akkor éjfél tájt felkel és 2 fent csücsül.

2013. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahat, vegre valaki, akinek szinten haromszor alszik nappal a 8 honaposa! :) plusz az ejszaka! Szerintem is szerencsesek vagyunk, oruljunk neki!
2013. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az én kicsim is 3x alszik még 8 hónapos

elfárad az ébrenlétei alatt

2013. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Enyém is 3x alszik napközben, mióta kúszik-mászik, szintén 8 hós. Az enyém sokszor 2,5 órát is nagyon nehezen bírja ébren.
2013. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ne aggodj mi kb 1 éves és 3 hos volt mire elhagyta a délelőtti alvást kislányom...

reggel kb 8 fele kelt 10 fele elaludt 12 fele felket ebéd utánna kb 2 kor alvás és este 7-8 fele alvás reggelig...

Nincs semmi gond..))

2013. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mázlisták!

Az én fiam 1-jén töltötte a 9 hónapot, de fél éves kora óta csak napi 1x alszik már, akkot is kb fél órát.

Este 7-től reggel 1/2 7-ig mellé, de éjjel ébred 1-2x még.

2013. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom a másik véglet, ő 8 hónaposan állt be a napi egy alvásra. 6 hónapos korától kétszer aludt.

Aztán 8 hónaposan ez úgy nézett ki, hogy felkelt reggel 5 körül, fél 11-11 körül kidőlt. Utána ebéd, és elvolt estig. Egy éves korára jutottunk el oda, hogy kibirta ebéd utánig is.

2013. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Lányom sokszor még 10-11 hónaposan is napi háromszor aludt. El se tudtam képzelni, hogy lesz ebből napi egy alvás, mert a reggeli ébredés után 2 órával már hulla fáradt volt. Azután ahogy betöltötte az 1 évet, egyik napról a másikra átállt egy alvásra, mindenféle probléma nélkül. Most 13 hónapos, hetente egyszer becsúszik egy olyan nap, amikor délelőtt is alszik fél órát, de zömében ebéd után durmol 2 órát.
2013. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én babám is lassan 8 hónapos de Ő már csak egyszer alszik. sose volt vmi jó alvó, mindig meg kellett küzdeni azzal, hogy aludjon. reggel 6 körül kel és délben fektetem le. akkorra fárad el. akkor van hogy alszik 3 órát és így kibírja estig. 8 körül fekszik le és ha az időjárás és a fogzás nem zavar be akkor éjjel már nem kel.
2013. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2013. márc. 5. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!