Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babások! Milyen...

13 hónapos babások! Milyen fejlesztő játékokkal játszik a picurotok? Naponta hányszor alszik? El lehet kezdeni a bilire szotatást? A ti babótok is ledobálja az ételt az etetőszékből?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. 13 hós múlt, és most állandóan labdázni kell vele. Más játék nem is nagyon érdekli, csak a bohóckodás megy, széktologatás, rendezkedés, pakolás. Még nem dobálja az ételt, mert nem eszik magától, de mindenki poharába beleteszi a kezét, az apja tanította meg rá. :-(

Nekünk is mondták hogy már vehetünk neki bilit, én még nem is gondoltam rá, de lehet hogy veszek.

2010. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hozza a mondókás könyvet, leül mellém és olvasok neki. Formabedobózunk, van golyópályája, abba dobálja a golyókat, játék sátorban kis konyha, ott főzünk, kavarja a tálkákban a műanyag Kis játékokat, babakocsit tolog babával vagyis altatja mondja neki á á á.

Van Kis tanuló széke, tanuló asztal azon laptop egér zongora könyv ott telefonál olvas magának. Lego duplot építünk. Mickey egeret, thomast, toy storyt néz dvd-n míg főzök.

1-4/5 ig alszik.

Én etetem délben, reggel este kiönti az etetőszék tálcájára a kenyeret felvágottat sajtot paradicsomot és vissza pakolha a tányérba.

Hát én majd csak jövő nyárra tervezem a biliztetést, nem tud még szólni hogy pisilni kakilni sem, és ilyen korban nem érezzék még hozzá a gyerekek, nem tudja vissza tartani!

2010. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlom a Fisher price játékokat, nekünk nagyon sokféle van és mindegyiket imádja, de a kedvenc az ugrálós zebra. Szereti a kismotort és 1 évesen kapott egy bicklit (Smoby).


1-szer alszik 2-2,5 órát.


Szerintem nem érdemes elkezdeni 13 hósan a bilire szoktatást. Felesleges. Nem elég érett még arra, hogy megértse. majd jövő nyáron.

2010. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fisher price játékokról annyit, hogy babája válogatja, az én babámnak az összes "sláger" fp játék megvan , de egyik sem köti le, talán csak a zebra (5 percre). Egy 100 ft-os labdával eljátszik, vagy olyannal ami nem játék.
2010. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 13 hónapos lesz. Kedvenc játéka a formabedobó, a labda (több száz van neki, kicsi és nagy), és az, hogy az ásványvizes üveg kupakját a helyére tegye.

Az én lányom is ledobálná az ételt az etetőszékből, ha hagynám. Amikor elkezdi, akkor elveszem tőle, egészen addig, amíg bele nem un.

Biliztetés: hát nem tudom, mi 10 hónapos korában vettünk neki egyet, és neki nagyon tetszik. Most nagy meleg van, nem is adok rá napközben pelenkát, és sokszor ültetem rá a bilire. Tudom, hogy nem tudatosan pisil bele, de azért jó volt, hogy egyik délután (pelenka nélkül aludt, és nem történt semmi), kijött a szobából, megkereste a bilit, odahozta. Ráültettem és belepisilt! Azért ennek apával mi nagyon örültünk, még ha véletlen is volt!

2010. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!