Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te ki mernél költözni két...

Te ki mernél költözni két babával Ausztriába?

Figyelt kérdés
A helyembe mit tennétek? Van egy férjem aki heti 5x12 órát dolgozik, 100 ezer forintot keres. Egy egy éves babánk akivel gyesen vagyok és áprilisra várjuk a következőt. Férjemnek érettségije van, nekem 8 általános. Van autónk. Anyám felajánlotta, hogy költözzünk ki hozzá és az osztrák férjéhez Ausztriába májusba, miután megszültem. Egy hónap alatt segítenének férjemnek és nekem munkát találni, anyám pedig vigyázna szívesen a picikre amíg dolgozunk. Ti mennétek a helyünkben?
2013. márc. 17. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem a párom még a baba előtt sem szerette volna,hogy menjek.Ő inkább Haza párti.Talán biztonságot jelent neki az hogy én itt vagyok.Meg a munkakeresés sem biztos,hogy ment volna könnyedén.Én szivesen megyek,ő nem,ez talán a sors fintora :)Amikor kint voltam mellette nagyon jól éreztem magam,és én hosszú távon is el tudnám képzelni az életemet ott.Ő pedig gyorsabb pénzkeresetnek fogja fel,egy idegen országban.Talán ezért nem szeretné hogy menjünk.5-ös voltam.
2013. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Siman mennék. Másabbak a lehetőségek kinnt. Több pénz és a gyerekek után a tamogatas is családi potlek.

Én nem gondolkodnek rajta

2013. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Valaki ebben is tudna segíteni, hogy a gyerekek után ott mikor kapnék pénzt és mennyit, ott milyen az óvodarendszer, stb...? Papírok intézése?

Értem kedves 5-ös :)

Igen, ha megszülném, akkor én elmennék dolgozni. Anyám nem dolgozik, ő ajánlotta fel, hogy vigyázna rájuk amíg dolgozunk, hogy összeszedjük magunkat.

2013. márc. 18. 08:03
 14/15 Szabóné Buzsáki Ivet válasza:

Egyértelmű!!!!Már mennék is!!!Mi pont most tervezzük,de a párom még puhítom.Nekem egy 3,és egy fél éves kislányom van,és nagyon szeretnék kimenni,de senki ismerős,és segítségünk nincs,csak hitel,és egy befejezetlen ház.Mivel keres Édesanyád párja 3000 eurót?

Szívesen felvenném veled a kapcsolatot,ha megírod a számod!

Ivett

2013. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia

mizujs azóta veletek? :)

2014. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!