Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bocsánatot kéne kérjek?

Bocsánatot kéne kérjek?

Figyelt kérdés
Van egy családtagunk aki imádja osztani az észt nekem napi szinten a gyereknevelésről. Legtöbbször meg is sértődik, hogy nem csinálom azt amit ő mond. Már egy idősebb hölgy. 4 gyereke van 3 gyerek a volt férjétől ezt a 3 gyereket elhagyta amikor tizen évesek voltak ( azthiszem a legkisebb 13) egy másik férfiért és egy kis luxusért. a 4. gyereke a második férfitól van és halál büszkék rá, hogy milyen tisztességes felnőtt lett belőle közben pedig nem is ők nevelték hanem dada nevelte fel. Ezt elég gusztustalannak tartom de nem szoltam bele mert ugy gondoltam semmi közöm hozzá. Tegnap átjött hozzám és elkezdte mesélni, hogy az ő kisfia amikor 2 éves volt elindult a szakadó esőben az anyja elé egy gumicsizmában és egy polóban. Halál vicces sztorinak tartja én meg erre csak annyit tudtam kérdezni, hogy ki volt otthon azzal a szerencsétlen 2 évessel, hogy egyedül kijött a házból. Csak hebegett habogott nem tudott rá válaszolni. Én meg ugy kiakadtam megmondtam neki, hogy többet nem kérek a tanácsaiból és, hogy nem tartom anyának. Megsértődött és elment. Lehet kicsit durván fogalmaztam de nagyon kiakasztott.
2013. márc. 18. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én nem kérnék bocsánatot, mert akkor megint jönne a nyakamra...
2013. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2013. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem bírom az ilyen minden lében kanál személyeket. Szerintem jól tetted, h megmondtad a véleményed. Az ilyen típusú nőszemélyek általáában amúgysem túlságosan haragtartóak, mert akkor nem volna kit szekálniuk.
2013. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit túllöttél a célon.


Nekem kisfiam pl. 2 éves lesz, és ő mostanában szökik ki a házból az udvarra. Tegnap az apja hozta vissza kétszer is, pedig figyeltem rá, és mégis. 2 kijárati ajtó van az udvar felé, ha egyiken nem engedtem, kiment a másikon. Volt, hogy harisnyában szökött ki, amikor olvadt a hó. Mikor észrevette, hogy futok utána, annál gyorsabb volt. De szerintem is aranyos volt, ahogy minden áron az apjához akart menni hátra. Ezért nem gondolom, hogy le kellene szerencsétlenezni a fiamat.

Másrészt, hogy te mit gondolsz arról, hogy milyen anya-nem a tiszted megítélni. Legfeljebb a saját gyerekei mondhatnak neki ilyet, egy kívülálló nem. Mások kapcsolatába senki sem lát bele, csak az ismeri, aki benne volt.

2013. márc. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Azert eleg durva, hogy azt mondtad, nem tartid anyanak. Jo bunko vagy teis.
2013. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én se tartom anyának aki elhagyja a gyerekeit. Ne kérj bocsánatot, ez a véleményed és kész. Ne okoskodjon ha még egyet se nevelt fel.
2013. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyenek a gyerekek aranyos az hogyha rohan az paja után vagy probál szökni. De a te kisfiad esete más mert ott vagy észreveszed és mész utánna. De neki a fia több utcányira ment el és az apja vitte vissza ugy hogy jött haza munkábòl kocsival és nem tudta senki, hogy kint van a gyerek kitudja miòta na ez azért már a durva része sztem. Meg az is, hogy nem tudja megmondani, hogy ki volt otthon a gyerekkel
2013. márc. 18. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az 1es és a 3as válaszoló leírta a véleményem :)
2013. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!