Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszósátor? Nektek van?

Játszósátor? Nektek van?

Figyelt kérdés
Fiam 7 hós, izgága, nehéz lekötni, de építettem neki a foteljaink háttámlájából bunkert, és tetszik neki:) Érdemes játszósátrat venni vagy felesleges?

2013. márc. 18. 08:59
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem teljesen felesleges csakúgy, mint ezer más vacak, amit a kisgyerekes anyukákra próbálnak rálőcsölni.

Te magad is megoldottad igen ötletesen, ráadásul ingyen.

Meg fogod látni, hogy egy bizonyos korban az elbújás nagyon jó szórakozás a gyerekeknek. Ehhez nem kell semmit venni, használj székeket, terítsd le egy takaróval és már kész is van. Az én csemetéim rendszeresen az étkezőasztal alatt táboroztak, így én azt takartam le.


Remélem, segítettem!

2013. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, kaptam egy játszósátrat. A fiam nagyon szereti. Ő már 1 éves volt, amikor megkapta, tudott már járni, és nagyon szeret benne lenni. Egy csomó játékot lehet vele játszani!
2013. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!