Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok melyik jobb...

Mit gondoltok melyik jobb ajándék egy másfél éves kisfiunak:szobai játszosátor, vagy egy hintalo? Nemtudok dönteni melyiknek örülne jobban.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő!!! :)

előbbre gondolom a lovat, később a sátrat, azt jó sokáig használják, jó kis rejtek.

2009. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még csak 1 éves a kisfiam, de a sátrat nagyon szereti. Hintalovon már én is gondolkodtam.
2009. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hm még mindig nemtudom :D Irjatok még.
2009. dec. 11. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

16 hónapos a kisfiam, voltunk fényképezkedni, eddig én is jó ötletnek tartottam a hintalovat, és most jön a de, ott volt, ráültettem, üvöltött, mint akit nyúznak. Pedig először megnézte, meghallgattuk, h nyiházik, és úgy ült rá, megérezte, h inog, vége lett.

Ezért azt ajánlom, h próbáljátok először ki, vagy az üzletben, vagy játszóházban, vagy ismerősnél.

Ahhoz nagyon drága, h féljen csak tőle. Ez a legkisebb hintaló volt, 84 cm a fiam, és a kengyelig alig ért a lába, ezt is vedd figyelembe.

2009. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én 18 hósom mindkettőt imádja... igaz,nem hintalova,hanem hintakukaca van(Brendonos Mama&Papas Charlie).A játszósátrát az Auchanba vettük 8000 ft volt,és 100 db labda van hozzá(még én is bele tudok bújni,akkora)
2009. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a sátorra szavazok. Azt sokáig ki tudja használni, nagyon szeretik a gyerekek. A hintalovat hamar kinövik. Ha meg olyan hintalovat veszel amihez még kicsi a gyerek, akkor nem lesz egy nagy ajándék...
2009. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerkőcök sokkal hosszabb ideig tudták használni, és jobban is szerették a sátrat.
2009. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor sáto köszi :D
2009. dec. 11. 17:11
 9/9 A kérdező kommentje:
r
2009. dec. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!