Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price tanuló okostelefonról?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5,5 hónapos, igazából csak pár csörgője van, most akarunk vmi 'komolyabb' játékot venni.

Az én mobilom nagyon érdekli :)



2013. márc. 18. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz, nem tudja megtartani!
2013. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 féle játék mobilt vettünk köztük ezt is de akkor is az én mobilom kellett neki, szívesen elnyomkodta ezeket is de valahogy az igazi érdekesebb volt
2013. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon szereti nyomkodni és mondja utána, hogy egy, kettő. 1 éves most.
2013. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam az első szülinapjára kapta a nagybátyjától, nagyon szereti :)

Van egy másik telefonja, azt félévesen kapta. Az kinyitható, vannak rajta rágókák. A felső része babatükör, és négy gombja van. Sajna nem találom, így a márkáját nem tudom megmondani :D

2013. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvan vele, szereti. Úgy telefonál vele, mint a nagyok :)
2013. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is néztem, hogy de jó, nem az én telefonomat fogja tönkretenni....

játszóházban volt ilyen FP telefon, odaadtam az akkor 8 hónaposomnak, de nem igazán érdekelte.

másnap a Tescoban találtam 800Ft-ért hasonlót (noname), azt nagyon szereti, arra rögtön rácsapott :)

2013. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az 1 éves kisfiam nagyon szereti!

Az tény hogy kicsit nehéz,de legalább nem nagyon hangos,és ki is lehet kapcsolni rajta a hangot!

Szerintem a mai játékokhoz viszonyítva megéri az árát.

2013. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami nem mindegy, hogy az én gyerekem milliószor földhöz vágta már, és még mindig semmi baja. Valószínűleg tetszeni fog neki, főleg, ha sötétben látja először, mert világít és zenél, de ne gondold, hogy a te mobilodról le fog majd kattanni :)
2013. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!