Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam nem szeret hason...

Ha a fiam nem szeret hason lenni, hogy fog megtanulni kúszni-mászni?

Figyelt kérdés

5hónapos atfordul hanyadt fekvésből hasra neha sikerül vissza is.

De nagyon ne szeret hason lenni,hanatfordul általában 3perc és elkezd üvölteni.

Igy hogy tanul meg kuszni?

Nalatok hogy volt akinek a babája ne szeretett hason lenni?

Kesobb tanulja igy meg?


2013. márc. 18. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ahogy sîr sokszor leteszi a fejét és a popóját felemeli a magasba.
2013. márc. 18. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Oh, ne izgulj, ha 5 hósan ezt tudja akkor 2 hóanp és kúsni fog, 8 hósan mászni és így tovább.

A babák átlagosan 4 hósan fordulnak egyik irányba majd 5 hósan másikba.


Lányom is iszonyatosan utált hason feküdni, de ahogy elkezdett forgolodni úgy egyre jobban érdekelte ez is. 3 perc már rekord.

Szóval ne aggódj még 2 hónap max és kúszni fog.

2013. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utálta a babám a hason létet, max egy percet volt meg úgy, hogy mi tettük hasra. aztán 4 és fél hónaposan átfordult a hasára, eleinte hamar kérte hogy fordítsuk vissza, majd egyre tovább bírta úgy (megtanulta letenni a fejét-hason is tud pihenni egy kicsit). Illetve 5 és fél hósan megtanult visszafordulni! de addigra már egész jól el volt hason. Most már úgy forog ahogy neki jó, de szinte többet van hason,mint háton!

6 hónapos baba anyukája

2013. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos és még mindig utál hason lenni. Az elején sajnos nem is erőltettük aminek most van hátránya. Hátról hasra is csak segítséggel tud, hasról hátra egyedül de nagyon ritkán.

Ha asra rakom hátrafelé már tud kúszni több mint 1 hónapja, és néha kutyázik (egyre hosszabb ideig megy neki) de ennyi a tudománya.

2013. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is utált hason lenni az elején. Én azt csináltam, hogy a hasamra fektettem, naponta jó sokszor, úgy beszélgettem neki, játszottunk és azóta már imád hason lenni. 7 hós a lányom.
2013. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig ordított, mikor hasra tettem. Aztán egy idő után megtanult szépen átfordulni magától. Eleinte ordított, mert vissza még nem ment a dolog, akkor segíteni kellett neki. Amikor már szabadon forgott, hamar megtanult kúszni is, és imádta.
2013. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!