Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipő? Kislányomnak...

Melyik cipő? Kislányomnak most venném az első cipőjét. Már egyedül áll, kapaszkodva lépked, egyedül még nem jár. Milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én vettem cipőt annak ellenére, hogy még önállóan nem járt. Leginkább azért, mert sokat lábujjhegyezett, a szandál óta erről szinte teljesen leszokott, szebben tartja a lábát. A másik, meg pont a játszótér volt. Én letettem mászni, ha nem volt túl hideg, de sokat fel is állt, ehhez pedig kellet a cipő télen. A babakocsiban sem akartam, hogy fázzon a lába.

Otthon a parkettánk nagyon csúszik, zokniban sokszor el is csúszott, a szandálban, ami rugalmas talpú, nem.

Richter márkát vettem.

2013. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget, én is fogok venni, valószínüleg nem a legolcsóbbat, az Elefantenről olvastam most a legjobbakat. De még egyszer utána nézek.
2013. márc. 19. 13:16
 13/13 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után 2 nappal megtette kislányom az első önálló lépéseket, azóta sem ölben, se babakocsiban nem hajlandó közlekedni, csak gyalog. Végül Superfit cipőt vettem, kézben az tűnt a legjobbnak. Kívül-belül bőr, rugalmas talpú, bokafogós. És a legfontosabb, hogy első pillanattól abban is tökéletesen tud járni :)
2013. márc. 25. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!