Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babád mit eszik...

Tejallergiás babád mit eszik tízóraira és uzsira Sinlacpépen és gyümölcsön kívül? (8 hónapos)

Figyelt kérdés
Tudnátok ötleteket adni?
2013. márc. 19. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz az én babám nem tejallergiás hanem ekcémás de a tejes dolgokat nekünk is mellőzni kell.

Én tízóraira szoktam neki adni vajas pogácsát kompóttal, banán összeturmixolva almával és vagy daráltkekszel vagy gabonapehellyel turbózom ezt is beleturmixolom. Palacsintát aminek csak a feletészta tej a többi ásványvíz. Dörmi maci. Hipoallergén tápszerböl tudsz csinálni neki pudingot is gyümivel vagy babapiskótával, vagy tejbegrízt is például. Hírtelen ennyi. Tudom milyen nehéz kitalálni mit adj neki.

2013. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peptivel készült "tejberizst", zabpelyhes banán turmixot, Humana tejmentes almapépet, Hipp almás-banános tejmentes babaműzlit.
2013. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
táényleg almakompótot is szoktam neki csinálni, sült almát. Enyémnek sajna nincs foga, úgyhogy muszáj olyat, amit csak forgatnia kell a szájában.
2013. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit offolok.

Ez az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Segítetek ebben?

Amúgy én tízóraira gyümölcsöt szoktam adni, kis kölesgolyókkal, vagy uzsira vizes zsemle liga margarinnal, és tejmentes sonkával, vagy "tejberizs" a fent leírtak szerint, ahogy a többiek is írták (tápszerben készítve) vagy sütök én valami keksz félét (zabpelyhes, vagy sütőtökös pogácsa, ezek is mind tejmentesek)

2013. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó voltam, amúgy a fiam 1 éves, de ezeket a te babád is eheti.
2013. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milumil 7 gabonás pép gyümölccsel, laktató és imádta.
2013. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!