Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás vagy laktózérzéke...

Tejallergiás vagy laktózérzékeny babák anyukái! Melyik tápszer vált be jobban a babátoknak, a Milumil Pregomin vagy a Neocate?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Milumil pregominál még pötyösebb lett :/ Aztán Milupa Pepti plus vált be :)
2013. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! nem a kérdésre válaszolok, én is szeretnék kérdezni. Hogy derült ki hogy laktóz érzékeny a babád? Nekem a héten írta fel a doki a Pregomint, mert múlt héten hörghurutja volt a babámnak és azt mondta a laktóz és fehérje érzékenység is állhat a háttérben. Van valamilyen vizsgálat ami megállapítja hogy ez a baja a babának vagy csak rámondják a dokik elővigyázatosságból?
2013. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nincs a felsoroltak között,de nekünk csak a Novalac Allernova. [link]
2013. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Másodk válaszoló,írtam neked privit!

2013. márc. 8. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
A kislányom lassan 8 hónapos, HA tápszert kapott eddig, viszont refluxos, és a testvére tejallergiás volt, így múlt héten a gasztros doki azt mondta, hogy adjak neki Peptit, de azt nem issza. Van olyan tápszer aminek az íze jobban hasonlít a HA-s izére.
2013. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Pregomin.
2013. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 stbonaventura ***** válasza:
Kislányom kapott Pregomint, de megállt a hízásban, így a Humana SL-PLUS-ra váltottunk, és attól a hízás is beindult, ízlett is neki, és jól is reagált a pocakja. Szerintem érdemes kipróbálni, de az nagyon fontos, hogy egy tápszert mire megszokik egy Baba, az 3 hét. Sok sikert!
2013. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyedül a neocate-től nem lettek tünetei sajnos.
2013. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KKati81 válasza:
A kisfiam Pregomint kapott először, de nem ízlett neki és nem nagyon itta. Most Peptit írtak fel, de hasonló a helyzet. Melyik az a tápszer aminek jobb az íze?
2014. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!